Kar覺nca D羹nyas覺 Forum

ye olmak i癟in hemen 羹cretsiz bir hesap a癟覺n! Oturum a癟t覺ktan sonra, kendi konular覺n覺z覺 ve yay覺nlar覺n覺z覺 ekleyerek bu siteye kat覺labilecek, ayr覺ca kendi 繹zel gelen kutunuz arac覺l覺覺yla dier 羹yelere iletiim kurabileceksiniz!

Herkese merhaba哄

Ayktdkmc

Yumurta
30 May 2024
7
1
15
LV
0

Merhaba ad覺m Aykut 30 ya覺nday覺m Diyarbak覺rda 癟al覺覺yorum ama Antalyada ya覺yorum uzun zaman 繹nce bal覺k,muhabbet kuu ve kedi besledim imdi tarantula ve geckolara merak覺m var meslek olarak askeri personelim o y羹zden diyarbak覺rday覺m fakat Antalyaya geri gidicem bulabilirsem hem bana arkadal覺k edecek hemde hobi olarak tarantula beslemeye bal覺cam yard覺mlar覺n覺z覺 esirgemeyin imdiden teekk羹r ederim ve tan覺t覺覺m覺z memnun oldum 哄

Benzer konular

Erastes

Krali癟e
Y繹netici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
2,002
1,883
475
d羹ller
20
LV
5

Merhaba foruma hogeldiniz..

Yard覺mc覺 olmak ad覺na forum kurallar覺 gerei yasal olmayan t羹rlerin(akrep gecko tarantula vs) sat覺覺 ve ilanlar覺 forumumuzda yasak..

Tarantula hobisine balamak istiyorsan覺z 繹ncelikle bu canl覺lar覺 iyi tan覺y覺p arat覺rmas覺n覺 yapmal覺s覺n覺z aksi halde alaca覺n覺z bir tarantulan覺n karakterini bilmediiniz i癟in hem kendinize hem canl覺ya zarar verebilirsiniz.. bunlar覺 s繹ylememin amac覺 100 lirayada tarantula var 5000 lirayada yani t羹r se癟imi ve b羹t癟enize g繹re arat覺rma yapmal覺s覺n覺z

Ayktdkmc

Yumurta
30 May 2024
7
1
15
LV
0

Teekk羹r ederim bilgi i癟in arat覺rmam覺 yap覺yorum ve yapmayada devam edicem hem yaam alan覺n覺 ve canl覺 yemlerini haz覺rlamadan sahiplenme yapm覺cam daha arat覺rma aamas覺nday覺m kafamda 1-2 t羹r olutu zaten yavatan balang覺癟 i癟in
\rachypelma smithi
\rachypelma vagans
£rammostola rosea
Aralar覺nda gidip geliyorum ama rosea daha a覺r bas覺yor

ankaral覺hilti

Yumurta
28 May 2022
30
8
15
LV
0

Teekk羹r ederim bilgi i癟in arat覺rmam覺 yap覺yorum ve yapmayada devam edicem hem yaam alan覺n覺 ve canl覺 yemlerini haz覺rlamadan sahiplenme yapm覺cam daha arat覺rma aamas覺nday覺m kafamda 1-2 t羹r olutu zaten yavatan balang覺癟 i癟in
\rachypelma smithi
\rachypelma vagans
£rammostola rosea
Aralar覺nda gidip geliyorum ama rosea daha a覺r bas覺yor
Bunun i癟in bir t羹r yani mesela grammostola rosea 繹rnek g繹sterilemez daha 癟ok grammostola cinsindeki tarantulalar 繹rnek g繹sterilebilir 繹rnein g. porteri g. pulchra g. pulchipres g.alticeps g.iheringi g.rosea bunlar覺n hepsi grammostolad覺r ve ayn覺 karakterdedir yani ayn覺 ey brachypelma i癟in ve dier cinsler i癟inde ge癟erli ayr覺ca brachypelma 癟ok s覺k覺c覺 (癟ok yava b羹y羹mesi ve kendine yuva yapmamas覺 vb.) Bir cins yani bence 2. tarantula i癟in uygun ayr覺va brachypelma vagans diye bir t羹r yoktur tlicocatl cinsine ge癟mitir albopilosus ile beraber, balang覺癟 i癟in benim cins 繹nerilerim: (hepsinin bak覺m rehberi forumumuzda vard覺r) lasidiora,grammostola,davus,pterinopelma,acanthoscurria,chromatopelma(sadece cyaneopubescens t羹r羹 vard覺r yani cc),nhandu,phormictopus.
olduk癟a yava b羹y羹yen ama balang覺癟 olan tarantulalar:tlicocatl ve brachypelma cinsleridir. Bahsettiim cinsler yer t羹r羹 ve f覺rsat癟覺 kaz覺c覺d覺r bundan sonra daha sakin baboon(繹rn. Hysterocrates gigas,monocentropus balfouri) veya yeni d羹nya aa癟 t羹rleri beslenebilir umar覺m hobiyi sever ve al覺覺rs覺n覺z baka sorunuz olursa cevaplar覺m.

Ayktdkmc

Yumurta
30 May 2024
7
1
15
LV
0

Bunun i癟in bir t羹r yani mesela grammostola rosea 繹rnek g繹sterilemez daha 癟ok grammostola cinsindeki tarantulalar 繹rnek g繹sterilebilir 繹rnein g. porteri g. pulchra g. pulchipres g.alticeps g.iheringi g.rosea bunlar覺n hepsi grammostolad覺r ve ayn覺 karakterdedir yani ayn覺 ey brachypelma i癟in ve dier cinsler i癟inde ge癟erli ayr覺ca brachypelma 癟ok s覺k覺c覺 (癟ok yava b羹y羹mesi ve kendine yuva yapmamas覺 vb.) Bir cins yani bence 2. tarantula i癟in uygun ayr覺va brachypelma vagans diye bir t羹r yoktur tlicocatl cinsine ge癟mitir albopilosus ile beraber, balang覺癟 i癟in benim cins 繹nerilerim: (hepsinin bak覺m rehberi forumumuzda vard覺r) lasidiora,grammostola,davus,pterinopelma,acanthoscurria,chromatopelma(sadece cyaneopubescens t羹r羹 vard覺r yani cc),nhandu,phormictopus.
olduk癟a yava b羹y羹yen ama balang覺癟 olan tarantulalar:tlicocatl ve brachypelma cinsleridir. Bahsettiim cinsler yer t羹r羹 ve f覺rsat癟覺 kaz覺c覺d覺r bundan sonra daha sakin baboon(繹rn. Hysterocrates gigas,monocentropus balfouri) veya yeni d羹nya aa癟 t羹rleri beslenebilir umar覺m hobiyi sever ve al覺覺rs覺n覺z baka sorunuz olursa cevaplar覺m.
ok teekk羹r ederim

Ayktdkmc

Yumurta
30 May 2024
7
1
15
LV
0

Ho geldiniz hay覺rl覺 hobiler.
Ho buldum
G繹nderi otomatik olarak birletirildi:

Yard覺mc覺 olmak ad覺na forum kurallar覺 gerei yasal olmayan t羹rlerin(akrep gecko tarantula vs) sat覺覺 ve ilanlar覺 forumumuzda yasak..

Tarantula hobisine balamak istiyorsan覺z 繹ncelikle bu canl覺lar覺 iyi tan覺y覺p arat覺rmas覺n覺 yapmal覺s覺n覺z aksi halde alaca覺n覺z bir tarantulan覺n karakterini bilmediiniz i癟in hem kendinize hem canl覺ya zarar verebilirsiniz.. bunlar覺 s繹ylememin amac覺 100 lirayada tarantula var 5000 lirayada yani t羹r se癟imi ve b羹t癟enize g繹re arat覺rma yapmal覺s覺n覺z

Bu forumun y繹netici sizsiniz san覺r覺m 癟ok beendim emei ge癟en herkese teekk羹r ederim arat覺rma yaparken bile 癟ok heyecanlan覺yorum ve beni bilgilendirdiiniz i癟in tek tek herkese teekk羹r ederim
G繹nderi otomatik olarak birletirildi:

Hocam iyi g羹nler L2-L3 tarantulalar ka癟 g羹ne kadar yem yemeden durabilir (Kargo ile gelecek)foruma bakt覺m ama bulamad覺m

Son d羹zenleme:

Erastes

Krali癟e
Y繹netici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
2,002
1,883
475
d羹ller
20
LV
5

6 ay yem yemeyen tarantulalar覺m oldu yem konusunda s覺k覺nt覺 yapmay覺n uzun s羹re a癟 durabilirler

Users who are viewing this thread

st Alt