Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hesabımın yasaklanması

Bekojkk

Yumurta
27 May 2022
1
0
5
LV
0

Merhabalar BekoMenJk adlı hesabım sebebini bilmediğim bir şekilde yasaklanmış, hesaba girmeye çalıştığımda yasaklı uyarısını alıyorum. Bunun sebebini öğrenebilir miyim

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Merhabalar hesaba gidebildim, Google ile giriş yaptığımda olmuyor ama e-posta şifreyi manuel olarak yazdığımda oluyor.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Merhabalar hesaba gidebildim, Google ile giriş yaptığımda olmuyor ama e-posta şifreyi manuel olarak yazdığımda oluyor.
Hesabında herhangi bir sorun ve yasaklanma durumu felan görünmüyor anlık bir sıkıntı olmuş olabilir.. farklı cihazlardan yapılan girişleri kontrol edip şifre sıfırlamayı deneyebilirsin

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Google ile ''kayıt ol'' veya ''giriş yap'' seçeneğinin hata verdiğini görüyorum, düzeltilmesi için teknik ekibe ilettik, iyi forumlar dileriz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt