Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İguanam yuvasında durmak istemiyor

Ponqlei

Yumurta
9 Şub 2022
16
0
5
LV
0

Dün akşam aldım iguanamı, sevdim okşadım biraz uyudu hatta ama yemek yemedi ve hiçbir şekilde yuvasında durmak istemiyor. Sürekli tellere tırmanıp bi açıklık bulmaya çalışıyor, yuvası küçük değil, yoldan geldiği için streste olduğunun farkındayım ama bu durum beni de üzüyor ne yapabilirim ne yapmalıyım?

Benzer konular Forum Tarih
hykings Gecko 4 441

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Dün akşam aldım iguanamı, sevdim okşadım biraz uyudu hatta ama yemek yemedi ve hiçbir şekilde yuvasında durmak istemiyor. Sürekli tellere tırmanıp bi açıklık bulmaya çalışıyor, yuvası küçük değil, yoldan geldiği için streste olduğunun farkındayım ama bu durum beni de üzüyor ne yapabilirim ne yapmalıyım?
Yeni aldıysanız normal bi durum yeni yaşam alanını tanımaya çalışıyordur.. siz yinede çok sık rahatsız etmeyin 3-5 gün kendi haline bırakın yeni yerine yaşam alanına çabuk alışsın..

Ponqlei

Yumurta
9 Şub 2022
16
0
5
LV
0

Yeni aldıysanız normal bi durum yeni yaşam alanını tanımaya çalışıyordur.. siz yinede çok sık rahatsız etmeyin 3-5 gün kendi haline bırakın yeni yerine yaşam alanına çabuk alışsın..
Ha normal ise sıkıntı yok, umarım bir an önce alışır.. teşekkür ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt