Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İlginç Anlar

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

Arkadaşlar gecenin 3'ünde banka mesajı ile uyanıp uyku kaçınca bari mesaj atayım dedim :)
Beslediğiniz canlılar ile ilgili ilginç anlar var mı ?
Bir kere Cyriopagopus Hati Hati'yi kaçırdım, neyse ki masadan gitmeden sakinliğimi koruyarak geri koydum. Zaten arkadaşı görebilene aşk olsun geceleri çıkıyor çoğu zaman
Bir de geçen akşam Grammostola Rosea'yı besleyeyim dedim. Biraz ileri un kurdu attım. O ise un kurduna değil benim maşaya hamle yaptı bir sıçradı onunla birlikte bende sıçradım resmen :D
Forumda yazan her canlının kendine göre bir kişiliği var sözü çok doğru. Normalde sakin olan bir tür sizin şansınıza çok agresif de olabiliyor. Yada agresif bir sakin de çıkabiliyor

Bu arada hala "Versi Color" ve "Metallica" dişi arıyorum. Gerçi fiyatlar aldı başını gitti :(

Ekli dosyalar

• _hati.jpg
    _hati.jpg
    189.3 KB · Görüntüleme: 98
  • _rosea.jpg
    _rosea.jpg
    113.1 KB · Görüntüleme: 104

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Juve dişi boehmei teraryumundan kaçmıştı ben işteyken. Eski teraryumunun kapağı sorunluydu biraz. Salonda dolabın içindeydi ve dolabın kapağını biraz açık birakmistim. Ve en büyük sorun evde ruh hastası bir kedim var. Yaklaşık 2 saatlik bir arayışın sonunda gece saat 3 civarı tam arayışı bırakırken kolidordaki vestiyerin arasından çıkıp tavandan bana selam verdi. Ter içinde kalmıştım bulana kadar.

Bir diğeri de L2 nhandu Tripepii diye aldığım tari geçen ay L5 oldu ve boehmeiye benzemeye başladı. Muhtemelen aldığım çocuğa tripepii diyip boehmei verdiler (boehmei tripepiiden daha pahalı diye biliyorum, nasıl yaptılarsa artık 😀) ya da tripepii slingi boehmei slingine benziyor ben emin olamadım. Eğer boehmeiyse umarım erkektirde elimde dişisi var 😀 resmini de bırakıyorum alta 😊 Kesin boehmei olduğunu düşünüyorum ancak daha önce hiç tripepii slingi de gormedim.
IMG_20220916_222805.jpg

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

@Bogachanturk Sen benim yaşadıklarımı biliyorsun zaten abi anlatmaya gerek yok :)
@Emre_zr sana gelince Nhanduların hiç bir türünde böyle bir renk formu yok bu yüzden bariz boehmei :) hatta sana L5 tripepiimden bi resim paylaşayım
Screenshot_20221004-142958~3.png

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

@Erastes Üstad senin daha anlatmadığın nice hikayen vardır. Bana anlattıkların bile uzun uzun hikaye olur :) Sana metallica ve versi color diyeyim sen anla :)
@Emre_zr Valla ben bir tane sling kaybettim evde bulamadım :( yazın en sıcak dönemi idi. Sanırım ya kapak tam kapanmamıştı yada ben kapağı açtığımda üste idi (buna dikkat edin) sonra bulamadım. Bu olay olalı 2 ay oldu sanırım. Hatta erastes üstadımla bayağı konuşmuştuk :D Hatta kaybolan türü farklı sanmıştım

Users who are viewing this thread

Üst Alt