Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İlk karıncam çıkdı yardım

Ertan Tuna

Yumurta
4 Tem 2021
10
0
5
LV
0

Karıncam çıkdı türü tetra yem vereyimmi ? ne vereyim? kuş yemi var olurmu ?

Ekli dosyalar

• 20210725_115010.jpg
    20210725_115010.jpg
    774.6 KB · Görüntüleme: 150

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Heyecanını anlıyorum ama panik yapmana gerek yok ? ilk etapta bir damla şekerli su yeterli olacaktır 2-3 işçi olduktan sonra besleme yapabilirsin.. bu arada kuş yemine pek ilgi göstermeyebilirler hemde kuş yemini kıracak kadarda çeneleri iyi değil tetraların.. un kurdu varsa güzel olur yoksada sucuk salam haşlanmış yumurta beyazı ile besleyebilirsin

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Heyecanını anlıyorum ama panik yapmana gerek yok ? ilk etapta bir damla şekerli su yeterli olacaktır 2-3 işçi olduktan sonra besleme yapabilirsin.. bu arada kuş yemine pek ilgi göstermeyebilirler hemde kuş yemini kıracak kadarda çeneleri iyi değil tetraların.. un kurdu varsa güzel olur yoksada sucuk salam haşlanmış yumurta beyazı ile besleyebilirsin
Ek olarak çam fıstığı, ceviz verebilirsiniz dövülmüş

Ertan Tuna

Yumurta
4 Tem 2021
10
0
5
LV
0

Şu anda 3 işci var fotoğrafta sadece görünmüyor ilk başta bende görmedim izlerken 10 dakika gibi bir süre sonunda diğer 2 taneside belirdi yumurtaların içinden , O zaman şimdi şekerli su mu vereyim ?

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Ertan bey kardeşim ben genelde ilk işçi çıktığına rastlayınca şekerli su veriyorum 3 gün sonra canlı yem eğer elimde yoksa yumurta beyazı veriyorum(haşlanmış) ilk işçi çıkar çıkmaz canlı yem yani protein verirsem yemiyorlar genelde bende ha yiyen vardır elbet ama benim koloniler yemiyordu bu doğrultuda besleyebilirsin 2 günde bir veya 3 günde 1 besleyebilirsin iyi hobiler dilerim ?

Ertan Tuna

Yumurta
4 Tem 2021
10
0
5
LV
0

Ertan bey kardeşim ben genelde ilk işçi çıktığına rastlayınca şekerli su veriyorum 3 gün sonra canlı yem eğer elimde yoksa yumurta beyazı veriyorum(haşlanmış) ilk işçi çıkar çıkmaz canlı yem yani protein verirsem yemiyorlar genelde bende ha yiyen vardır elbet ama benim koloniler yemiyordu bu doğrultuda besleyebilirsin 2 günde bir veya 3 günde 1 besleyebilirsin iyi hobiler dilerim ?
Teşekkür ediyorum yardımın için ben ilk işciye rastalayamadım 3. Işcim çıkmış canlı yemim şu anda yok ama bulabilirim galiba ilk işci cikali 3 gun oldu diye düşünüyorum şu anda un kurdu vs verebilirmiyim ?

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Teşekkür ediyorum yardımın için ben ilk işciye rastalayamadım 3. Işcim çıkmış canlı yemim şu anda yok ama bulabilirim galiba ilk işci cikali 3 gun oldu diye düşünüyorum şu anda un kurdu vs verebilirmiyim ?
Ben 3 gün olduğunu düşünmüyorum benim tetralarımda ilk işçi çıktıktan kısa süre sonra 6-7 işçiye ulaşıyordu.

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

verebilirsin bi dene bakalım yerlerse ne güzel yemezler 1 gün sonra tekrar denersin

Users who are viewing this thread

Üst Alt