Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İnşaatta Kullanılmış Ytong

berkemoji

Media
25 Haz 2020
74
16
50
LV
0

Elimde yakın bir eve 1 kat çıkılıyor ve eski kullanılmış ytongler kırıklar felan aşağıya indirilmiş bende bir kısmıni aldım bunları kullansam bir sorun olurmu

Benzer konular

Monomer

Majör
13 Haz 2020
89
29
80
LV
0

Elimde yakın bir eve 1 kat çıkılıyor ve eski kullanılmış ytongler kırıklar felan aşağıya indirilmiş bende bir kısmıni aldım bunları kullansam bir sorun olurmu
Ben de kullanınlmış ytongları tercih ediyorum.Bir sorun yaşamadım ama öncesinde bir miktar suyun içerisinde birkaç dakika kaynatıyorum. Ne olur ne olmaz.

Monomer

Majör
13 Haz 2020
89
29
80
LV
0

Neyde kaynatıyoruz ytongları ve tencere kullanmsam sonra tencereyi kullandığımda sorun olurmu
Ben, bu tür işleri yapmak için bir tencere ayırdım. Onu kullanıyorum. İmkanınız varsa bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Ben suda birkaç dakika kaynatıyorum. Suyun 100°C de kaynadığını düşünürsek, bir sorun olacağını sanmıyorum. Zira Termofilik Bakterileri bile zorlayacak kadar yüksek dereceli bir seviye ama tedbir amaçlı eski bir tencereyi feda etmenin daha doğru olacağı kanaatindeyim.
Çok uzattım.?

Users who are viewing this thread

Üst Alt