Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Isıtıcı ped olmadan olur mu

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Cata nodus bakmak istiyorum ama ısıtıcı ped kullanmadan ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ve başka ısıtma yolları var mı yoksa illa ped mi satın almak lazım ?

Benzer konular

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Test tüpünü ampulun vurmadıpı bir yere koyun yerlerin kumluk olduğunu var sayıyorum olmasada fark etmez herhangi bir taş bulup ola vuracak şekilde ampulu ayarlayabilirsiniz. Aman ha taşın sıcaklığını kontrol edin. Taşın üstüne çıkıp gezeceklerdir. Zaten tuğkan abininde bir videosu var bunun hakkında.

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Besleyebilen çok var ama biraz uğraştırıcı.e tabi büyük bir tür sürekli bakım istiyor. Çok güzel bir tür bende beslemeyi düşünüyorum hatta vaz geçmenize gerek yok. Ama dediğim gibi biraz uğraştırıcı
Messor var iki koloni diger kraliceler daha kolonicik durumunda pek tecrübeli değilim bende ama tecrübe edinirim en kötü ihtimalle

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Bendede var messor besleyen biriyim yemi suyu veriyorum istersem hic bakmaya biliyorum alışmışım bu türü bulunca tuhaf oldum besleme alani büyük istiyor sıcaklık ister sürekli böcek ister derti bitmiyor hocam malesef
Kraliçe birkaç işçisini çıkarabilirse sonrası daha rahat olur umarım ya da işçi pupa eklemesi de yapılabilir

Users who are viewing this thread

Üst Alt