Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İzmir kraliçe lazim

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

Merhaba arkadaşlar benim memleketimde Mersin'de 2 messor klonun var İzmir'de çalışıyorum getirmek istemedim eğer İzmir aliagada kraliçe vermek veya satmak isteyen olursa lütfen bana ulaşsınlar burdan tessekurler

GÖKAN ERBAY

Media
2 Tem 2020
59
15
50
LV
0

Merhaba arkadaşlar benim memleketimde Mersin'de 2 messor klonun var İzmir'de çalışıyorum getirmek istemedim eğer İzmir aliagada kraliçe vermek veya satmak isteyen olursa lütfen bana ulaşsınlar burdan tessekurler
hocam isteyen olursa ücret talep etmeden lasius verebilirim istanbuldayım ama gönderebilirim

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

Gerçekten çok memnun olurum kardeşim ama kargoda sorun yaşamayız demi ölürse falan üzülürüm

GÖKAN ERBAY

Media
2 Tem 2020
59
15
50
LV
0

hocam
Gerçekten çok memnun olurum kardeşim ama kargoda sorun yaşamayız demi ölürse falan üzülürüm
hocam ben daha önce camponotus sanctus aldım kargoyla hiçbir sorun yaşamadım bende başta çok endişeliydim ve kargo hani birazda geç gelmesine rağmen hiçbir sorun yaşamadım

Users who are viewing this thread

Üst Alt