Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İzmir’de malzeme satan dükkan

dokancan

Yumurta
9 May 2022
17
3
15
LV
0

Merhaba,

İzmir’de oturmaktayım neredeyse bütün petshopları gezdim. Sadece bir tanesi un kurdu satıyor.(isteyene ismini verebilirim.) yalnız karınca hobisiyle uğraşan insanların en büyük sorunu düzenli malzeme tedariği. İhtiyacımız olan ürünleri satan tek bir yer bile bulamadım. Bilen varsa yeşillendirirse çok sevinirim. Evde 3d yazıcı da olmadığı için ekstra zorlanıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın:)

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Mesala nasıl bir malzeme ? Ekipman için karincam.com veya antstoreturkey.com
Canlı yem için ankaracanlıyem veya adanacanlıyem

dokancan

Yumurta
9 May 2022
17
3
15
LV
0

Mesala nasıl bir malzeme ? Ekipman için karincam.com veya antstoreturkey.com
Canlı yem için ankaracanlıyem veya adanacanlıyem
Özellikle ekipman bulmada zorlanıyorum. Karımcam.com sanırım kapandı hiç bir ürün satışı yapmıyor. Antstore da güzel bir site ama 30 tane ürün satıyor toplam çok kısıtlı sattığı her üründen bir çeşit var sadece keşke biraz daha gelişse bu sektör bizler de kolaylıkla ulaşabilsek ihtiyaçlarımıza.

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Özellikle ekipman bulmada zorlanıyorum. Karımcam.com sanırım kapandı hiç bir ürün satışı yapmıyor. Antstore da güzel bir site ama 30 tane ürün satıyor toplam çok kısıtlı sattığı her üründen bir çeşit var sadece keşke biraz daha gelişse bu sektör bizler de kolaylıkla ulaşabilsek ihtiyaçlarımıza.
Instagram'dan Antstore ye yazarsan yardımcı olur siteye aldanma çok geniş ürün yelpazesi. Ayrıca senin isteğine göre tasarım da yapıyor. Ben sürekli istediğim şeyi anlatıyorum beraber konuşup uygun birşey tasarlıyoruz ve üretiyor.

Users who are viewing this thread

Üst Alt