Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kara Kaplumbağam

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Merhabalar, kara kaplumbağam için böyle bir yaşam alanı hazırladım. Zemin olarak torf kullandım. Daha önce besleyen arkadaşların bahsetmek istedikleri şeylere açıcığım. Çok tecrübeli değilim, un kurdu vermeli miyim? Başka ne tür şeyler ekleyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 50C79FF2-C15D-4D4E-A498-E2E29DDA2EC4.jpeg
    50C79FF2-C15D-4D4E-A498-E2E29DDA2EC4.jpeg
    213.9 KB · Görüntüleme: 298

Benzer konular

Reptihobi

Media
27 Haz 2020
62
22
50
LV
0

Kara kaplumbağaları tamamen otçul beslenirler unkurdu vermene gerek yok yalnız torfu dışardan almadın umarım aksi halde oradaki bakteriler canına zarar verebilir uvb lamban yoksa ara sıra eline alıp dışarı çıkabilirsiniz ama havanın güneşli olmasına dikkat et

Reptihobi

Media
27 Haz 2020
62
22
50
LV
0

Kara kaplumbağaları tamamen otçul beslenirler unkurdu vermene gerek yok yalnız torfu dışardan almadın umarım aksi halde oradaki bakteriler canına zarar verebilir uvb lamban yoksa ara sıra eline alıp dışarı çıkabilirsiniz ama havanın güneşli olmasına dikkat et
Biz aynısını red footed tortoiselerde yapıyorduk

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Biz aynısını red footed tortoiselerde yapıyorduk
Torfu dışarıdan almadım, Adana'da yaşadığım için güneş çok oluyor, öğlenleri yaşam alanını yarısı güneş yarısı gölge olacak şekilde ayarlıyorum, güneşleniyor yeterince. Ekstra bir ışık kullanamıyorum maalesef.

Reptihobi

Media
27 Haz 2020
62
22
50
LV
0

Torfu dışarıdan almadım, Adana'da yaşadığım için güneş çok oluyor, öğlenleri yaşam alanını yarısı güneş yarısı gölge olacak şekilde ayarlıyorum, güneşleniyor yeterince. Ekstra bir ışık kullanamıyorum maalesef.
Tamam yeter ozaman hem renklerinden iyi baktığın belli

Users who are viewing this thread

Üst Alt