Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kargo

yigition

Yumurta
10 Ocak 2021
18
1
15
LV
0

arkadaşlar arkadaşıma koloni göndericem ( messor ) kargoda işçilerde kayıp yaşayabiliyorum nasıl minimum kayıpla gönderim yapabilirim?

Benzer konular

Acemi

Media
4 Nis 2021
34
6
50
LV
0

Etrafini sar mendille filan sallanmasini engellicek seylerle sar kayip illaki olabilir ama ne kdr iyi o kdr az

yyurdugul

Süper Majör
10 Nis 2021
249
114
140
Ödüller
3
LV
2

peynir kutusunun içine ful pambuk bas onu tüpü de içine . sonra kapaı kapat kutunun üstüne kabarcıklı naylon felan sar

Burhan 28

Asker
28 Tem 2020
382
174
185
Ödüller
3
LV
2

Bana gelen kargolarda çok fazla kez su basması yaşadım. Kargo 3-5 günde alınacaksa susuz bir test tüpünde göndermek çok mantıklı bence. Ya da suya temas eden pamuk sıkı olmalı.

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Sağlam bir kabın içine koyduktan sonra (kapağıda sağlam olsun) içini kese kağıdı gazete vb. şeylerle koyduktan sonra test tüpünü koyup üstüne de kese kağıdıyla doldurursan yani test tüpü arada kalacak şeklide hazırlarsan sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt