Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karınca çiftliğim sevenler

Karıncacı

Süper Majör
24 Tem 2020
175
43
105
LV
0

Screenshot_20201007-234721_Discord.jpg
arkadaşlar tuğkan abi geri dönüyor tabi ankete bağlı

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ulan 4 hesaptan oyladım be :D

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Valla dm bile attım okumuş galiba zaten. Para bile veririrm geri dönmesi için. Benim fazla hesabım yok olan benim için de atsın ?

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Allahhhhhh yasasin be Tuğkan Abi Adamsin

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

tekrar şikayet yerse başı ağrıyabilir yine, karınca beslemek yasalara takılıyor maalesef. umarım şikayet felan yemezde şöyle ağız tadıyla birkaç video izleyebiliriz

Hayvanları koruma kanunu madde 4, f-)
cats.jpg

Yasalarda böyle birşey olduğunu bilmiyordum, bunu bana bir arkadaşım söyledi.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

tekrar şikayet yerse başı ağrıyabilir yine, karınca beslemek yasalara takılıyor maalesef. umarım şikayet felan yemezde şöyle ağız tadıyla birkaç video izleyebiliriz

Hayvanları koruma kanunu madde 4, f-)
Ekli dosyayı görüntüle 5029

Yasalarda böyle birşey olduğunu bilmiyordum, bunu bana bir arkadaşım söyledi.
Karıncalar bakıma elverişli türler dünya çapında ve Türkiye de orman muhafaza memurlarınca tranplantasyon çalışmaları yapılıyor devletinde yaptığı bir olayın bireysel olarak yapılması suç teşkil etmez.

Zaten düz mantık ilerlersek Tuğkan abi kadar kadar dava yiyen yoktur :) bir tek egzotik canlılar gitti olması gerektiği gibi karıncalar Anadolunun doğasıdır devlet buna el atana kadar istilacı papağan ve muhabbet kuşlarına el atması gerekir son zamanlarda şehirlerde biraz fazlalaştılar.

Users who are viewing this thread

Üst Alt