Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncaaslanı

Aiehr

Pupa
17 May 2021
87
18
30
LV
0

Karıncaaslanı evde beslenebilir mi, Türkiye'de bulunur mu bulunuyorsa nasıl bulabilirim

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Doğadan alarak canlı besleyemezsiniz. Üretimini yapan da yok. İsterseniz başka canlılara yönelin.

RGUTT

Pupa
6 Tem 2021
83
43
30
LV
0

nasıl karınca doğadan alıp besleniyorsa karınca aslanı da doğru ortam sağlanırsa gayet bakılabilir bence, zaten bakımı pek zor olan bir hayvan da değil kendisi

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

nasıl karınca doğadan alıp besleniyorsa karınca aslanı da doğru ortam sağlanırsa gayet bakılabilir bence, zaten bakımı pek zor olan bir hayvan da değil kendisi
Karınca ve termit bu konuda istisna. Karıncayı örnek göstererek akdeniz bukalemununu almakla bu aynı şey.

Karınca ve termit hariç doğadan canlıların alıp beslenmeye çalışmasını çoğu hobici gibi ben de şahsen doğru bulmuyorum. Özellikle ‘’sürüngen’’ hayvanları.

RGUTT

Pupa
6 Tem 2021
83
43
30
LV
0

Karınca ve termit bu konuda istisna. Karıncayı örnek göstererek akdeniz bukalemununu almakla bu aynı şey.

Karınca ve termit hariç doğadan canlıların alıp beslenmeye çalışmasını çoğu hobici gibi ben de şahsen doğru bulmuyorum. Özellikle ‘’sürüngen’’ habukal
bukalemun ve diğer sürüngenler konusunda sonuna kadar haklısın, fakat karınca aslanının bu hayvanlar ile aynı kategoriye girmesi mantıksız bence

vazonax

Pupa
10 Ağu 2021
64
36
30
LV
0

Karınca ve termit hariç doğadan canlıların alıp beslenmeye çalışmasını çoğu hobici gibi ben de şahsen doğru bulmuyorum. Özellikle ‘’sürüngen’’ hayvanları.
Surungenler bircok hayvana gore daha ozgur ama bazi boceklerin kafasinda besinden baska birsey oldugunu dusunmuyorum karinca aslani besini oldugu surece ve actigi cukur bozulmadigi surece orada kalir aynisi karinca icinde gecerli bircok diger bocek icinde ben bu konuda @RGUTT a katiliyorum

Users who are viewing this thread

Üst Alt