Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karincalar sadece un kurdu yiyerek yasayabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tqaho

Yumurta
18 Haz 2022
44
6
15
LV
0

Merhaba ben karinca besliyorum ama annem sadece kurt türlerine izin veriyo hamam böceği almam imkansız herhangi bir koloni sadece un kurdu yiyerek ömrünü sürdürebilir mi?

Benzer konular

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
376
138
185
Ödüller
4
LV
2

Saglikli olacagini dusunmuyorum arada bir alternetif proteinleride vererek desteklenebilir

Alpaca

Yumurta
30 Eyl 2022
34
20
15
LV
0

evet yaşayabilir sıkıntı olmaz fakat 1-2 tık yavaş olabilir daha çeşitli beslemeye göre

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Kurt çeşitleri olarak sadece un kurdu olmaz zaten morio bufalo gibi kurtlar da besleyebilirsin c

20 Ocak 2022
87
9
30
LV
0

Merhaba ben karinca besliyorum ama annem sadece kurt türlerine izin veriyo hamam böceği almam imkansız herhangi bir koloni sadece un kurdu yiyerek ömrünü sürdürebilir mi?
hamam böceklerini genel olarak büyük kolonilere verirler tek un kurdu yerine buffalo kurdu morio kurduda kullanabilirsin

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Y bakin genel olarak diyorum yani her konuda biri bişey diyince onu terkar etmenize gerek yok aynısını ve demişim e bı yanlışım var ise düzelt ki yanlış bilgi vermeyelim ama aynı şeyleri tekrar tekrar yazmayın hem konu daralıyor hemde boş mesaj ortaya çıkıyor lütfen yapmayın 😐
hamam böceklerini genel olarak büyük kolonilere verirler tek un kurdu yerine buffalo kurdu morio kurduda kullanabilirsin

20 Ocak 2022
87
9
30
LV
0

Y bakin genel olarak diyorum yani her konuda biri bişey diyince onu terkar etmenize gerek yok aynısını ve demişim e bı yanlışım var ise düzelt ki yanlış bilgi vermeyelim ama aynı şeyleri tekrar tekrar yazmayın hem konu daralıyor hemde boş mesaj ortaya çıkıyor lütfen yapmayın 😐
hamam böcekleri hakkında bilgi vermemişsin ve dm den yazabilirsin böyle şeyi böyle yapınca asıl boş mesaj olarak ortaya çıkıyor.

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Adam zaten hamam böceği hakkında soru sormuş ve cevap verilmiş ve ben size bmve genel bı uyarı veriyorum tekrar etmeyin tani

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Bakın adamın yazdığına göre hamam boceksiz koloni beslenir mi demiş ve 2 kişide beslenir ama 1 tık geriden gelir demiş siz hem onların dediği şeyi tekrarlayıp hemde benim dediğim şeyi yekrarliyorsunuz beni bide Dm den uğraştırmayın

20 Ocak 2022
87
9
30
LV
0

Bakın adamın yazdığına göre hamam boceksiz koloni beslenir mi demiş ve 2 kişide beslenir ama 1 tık geriden gelir demiş siz hem onların dediği şeyi tekrarlayıp hemde benim dediğim şeyi yekrarliyorsunuz beni bide Dm den uğraştırmayın
bakın cevabımda demişim ki genel olarak büyük kolonilere verirler demişim adamın annesi izin verse hamam böceği alcakmış demekki hem konuyu uzatmayın diyorsunuz hem konuyu uzatıyorsunuz ve bura tartışma yeri değil.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Tamam en çok siz biliyorsunuz tartışmayın artık..
Sanki doğasında hergün hamam böceği veya kurt yiyiyolarda hobide onumu yer bunumu yer diye tartışıyorsunuz.. doğasında çer çöp artık ne buluyorlarsa yuva etrafında onlarla hayatlarını devam ettiriyorlar.. canlı yem şart değil sadece protein açısından iyi olduğu için canlı yemle koloni daha hızlı gelişir büyür.. konu kapalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt