Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncalara Canlı Yem Harici

efesko

Media
13 Haz 2020
51
17
50
LV
0

Selam arkadaşlar tüm kraliçelerimin işçileri çıktı ve şuan şekerli su ile besledim ancak kraliçelerime protein amaçlı ne vereceğim?

Un kurdu gibi böceğe dönüşen şeyler alamam
şuan alsam bile 3-4 güne gelir bunlar 5 gündür proteinsiz Bunları tamamen canlu yemsiz besleme imkanım varmı? sucuk yumurta gibi? tür lasius ve tetramorium var acil cevap gerekiyor canlı yem harici ne ile besleyebilirim

Benzer konular

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

Yumurta beyazi ve haşlanmış tavuk dene hocam kabul ederlerse mis tugkan abi tetralar için herşeyi yiyorlar demişti ekmek içi bile yiyorlarmis bir dene istersen

Son düzenleme:

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Sinekleri verebilirsin. Yanında ağaçlık bir yer varsa böcek topyalabilrisn yüyüş olur senin için

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Selam arkadaşlar tüm kraliçelerimin işçileri çıktı ve şuan şekerli su ile besledim ancak kraliçelerime protein amaçlı ne vereceğim?

Un kurdu gibi böceğe dönüşen şeyler alamam
şuan alsam bile 3-4 güne gelir bunlar 5 gündür proteinsiz Bunları tamamen canlu yemsiz besleme imkanım varmı? sucuk yumurta gibi? tür lasius ve tetramorium var acil cevap gerekiyor canlı yem harici ne ile besleyebilirim
ilk tercihim kesinlikle haşlanmış yumurta beyazı, benimde işçileri yeni çıkmış tapinoma kolonim mevcut. henüz böcek veremedim fakat yumurtadan bir parça verdiğim zaman affetmiyorlar.

Users who are viewing this thread

Üst Alt