Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karıncaları Uçakta Taşımak

Linepithema

Yumurta
18 Haz 2020
1
0
5
LV
0

Yakın zamanda uçakla seyahat edeceğim fakat test tüpündeki kolonilerimi nasıl götüreceğimi bilmiyorum bilgisi olan varsa yazsın lütfen Acil!

Benzer konular

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

Yakın zamanda uçakla seyahat edeceğim fakat test tüpündeki kolonilerimi nasıl götüreceğimi bilmiyorum bilgisi olan varsa yazsın lütfen Acil!
dostum aynı sorunu bende yaşıyorum eğer görürlerse kaçak hayvan taşıyoruz gibi algılayabilirler ama köpüğe sararsak belki senin yolculuk uzundeğilse olur

ekones1

Süper Majör
21 May 2020
119
88
105
LV
0

Güzelce paketleyip, hayvan bölümüne verebilirsiniz sanırım, kullanacağınıx firmanın hayvan taşıma prosedürlerine göz atabilirsiniz.

gokhan01110

Süper Majör
29 Haz 2020
168
61
105
28
LV
0

Ben bu sorundan haberim yoktu 2 kere karinca taşıdım hiçbir sorun yaşamadım

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Uçağı bilemem ama ben otobüste birkaç kez taşımıştım. Bir kutuya koyacağın kolonilerin tüplerini pamukla sarıp iyice sıkıştırın. Bu şekilde sorunsuz şekilde taşıdım. Eğer kaçak hayvan vb. Sıkıntısı olmaz ise uçakta da aynı şekilde taşıyabileceğinizi düşünüyorum?

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Uçağa alabildiniz mi? güncelleme alabilir miyim :D
Uçağa daha önce ameliyat malzemesiyle binmiştim ve 2 gün sonra tekrar binmek istediğimde aynı malzemeler güvenliğe takılmıştı ? Sanırım hassasiyet personelin mesai yoğunluğuna göre değişiyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt