Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kırmızı yanak singapur kablumbagası

AGAHBEY

Yumurta
17 Ağu 2022
4
0
5
LV
0

Elimde ortalama 20 adet kırmızı yanak singapur kablumbagası mevcuttur görsel değildir.
Tane fiyatı 450 lira diyorum ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir dönüş yaparım aktif olduğum zaman ciddi kişiler ulaşırsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• 20220915_164100.jpg
    20220915_164100.jpg
    499.4 KB · Görüntüleme: 137

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
350
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Petshopta satılan su kaplumbağasınin aynısı değil mi bu? Yanakları sarı bunların, büyüyünce mi kırmızı olacak?

AGAHBEY

Yumurta
17 Ağu 2022
4
0
5
LV
0

Petshopta satılan su kaplumbağasınin aynısı değil mi bu? Yanakları sarı bunların, büyüyünce mi kırmızı olacak?
Sarı olan değil kardeşim kırmızı yanak sizin orada petshopda hangisi satılıyor bilgim yok sonradan renk almaz doğuştan kırmızı olur resime bakınca hangi canlının yanakları sarı gördünüz acaba ?

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
350
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Sarı olan değil kardeşim kırmızı yanak sizin orada petshopda hangisi satılıyor bilgim yok sonradan renk almaz doğuştan kırmızı olur resime bakınca hangi canlının yanakları sarı gördünüz acaba ?
Sağ alt köşedeki ve sağ üst köşedeki sarı yanak onlardan bahsediyorum. Zaten 3 tanesinin yanağı görünüyor. İkisi sarı bir tanesi de turuncu

AGAHBEY

Yumurta
17 Ağu 2022
4
0
5
LV
0

Sağ alt köşedeki ve sağ üst köşedeki sarı yanak onlardan bahsediyorum. Zaten 3 tanesinin yanağı görünüyor. İkisi sarı bir tanesi de turuncu
Tek tek video çekip yollayabilirim yada 1 video içinde hepsini tek tek gösterip video alırım flash ile çekildiği için öyle görünüyor sanırım kardeşim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konu kilit elimde canlı kalmadı..

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt