Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni arıyorum

Plation

Media
31 May 2021
103
13
55
LV
0

Merhaba öncelikle karınca alım ilanı da yasak mı bilmiyorum yetkililer ona göre onaylar ise sevinirim. Koloni arıyordum satan veya hediye edebilecek var mı? şehir İzmir.

Benzer konular

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
385
152
185
Ödüller
4
LV
2

Merhaba öncelikle karınca alım ilanı da yasak mı bilmiyorum yetkililer ona göre onaylar ise sevinirim. Koloni arıyordum satan veya hediye edebilecek var mı? şehir İzmir.
Hayır . Forumda karınca,karınca malzemeleri ve canlı yem ilanlarının alınıp satılması yasak değil.

aka

Yumurta
Destek Şefi
22 Tem 2023
43
38
15
Ödüller
2
LV
1

Eğer istersen lasius kolonisi hediye edebilirim.

aka

Yumurta
Destek Şefi
22 Tem 2023
43
38
15
Ödüller
2
LV
1

Özdere tarafındayım bu cumartesi gaziemire gelcem o tarafa gelebilme şansın varsa verebilirim.

karıncasevdalısı

Yumurta
Stajyer Editör
22 Nis 2024
17
4
15
Ödüller
1
LV
1

Hocam multiqueen messor nasıl buldun ya da tuttuğunu nasıl biliyorsun
Beraber yuva kazıyolardı ve şuandada tüpte beraber sorunsuz bi şekilde duruyolar (ilk başladığımda messorlarda Multi olur zannediodum farklı yerlerden bulmuştum aynı tüpe koymuştum ve birisi ölmüştü🤧 ancak şuankiler sorunsuz bi şekilde duruyolar)

Plation

Media
31 May 2021
103
13
55
LV
0

Özdere tarafındayım bu cumartesi gaziemire gelcem o tarafa gelebilme şansın varsa verebilirim.
çok zor hocam full time çalışıyorum yine de teşekkür ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Beraber yuva kazıyolardı ve şuandada tüpte beraber sorunsuz bi şekilde duruyolar (ilk başladığımda messorlarda Multi olur zannediodum farklı yerlerden bulmuştum aynı tüpe koymuştum ve birisi ölmüştü🤧 ancak şuankiler sorunsuz bi şekilde duruyolar)
teşekkür ederim hocam size de riske girmeyeyim ben yine de :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt