Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Çekiliş Koloni çekilişi..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Herkese merhaba diyerek bir çekiliş duyurmak istiyoruz..

Forum üyemiz @TarantulaAşığı katkıları ile elindeki fazla kolonileri forum üzerinden çekiliş ile sahiplendirmek istiyor ve bizde yardımcı olmak istedik.. kazandığınız taktirde size sadece kargo ücretini ödemek kalıyor..

25 temmuz pazartesi saat 20:00 e kadar bu konunun altına "katıldım" yazarak çekilişe katılabilirsiniz 3 şanslı kişinin kazanacağı çekilişte 5-10 işçili Lasius kolonisi kazanabilirsiniz, lütfen ihtiyacı olanlar çekilişe katılırsa iyi olur elinde zaten kolonisi olanlar sadece konuyu beğenirse seviniriz..

Daha öncede @Ard-Plt arkadaşımızın messor kraliçelerini çekilişle sahiplendirmiştik şimdide bu örnek davranışından dolayı @TarantulaAşığı arkadaşımıza forum olarak teşekkür eder ve katılan herkese şimdiden bol şanslar dileriz..

Benzer konular

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Umarım elinde koloni olmayan bir arkadaşa çıkar 🙂

13 Haz 2022
16
1
15
LV
0

Forum üyemiz @TarantulaAşığı katkıları ile elindeki fazla kolonileri forum üzerinden çekiliş ile sahiplendirmek istiyor ve bizde yardımcı olmak istedik.. kazandığınız taktirde size sadece kargo ücretini ödemek kalıyor..

24 temmuz pazar saat 20:00 e kadar bu konunun altına "katıldım" yazarak çekilişe katılabilirsiniz 3 şanslı kişinin kazanacağı çekilişte 5-10 işçili Lasius kolonisi kazanabilirsiniz, lütfen ihtiyacı olanlar çekilişe katılırsa iyi olur elinde zaten kolonisi olanlar sadece konuyu beğenirse seviniriz..

Daha öncede @Ard-Plt arkadaşımızın messor kraliçelerini çekilişle sahiplendirmiştik şimdide bu örnek davranışından dolayı @TarantulaAşığı arkadaşımıza forum olarak teşekkür eder ve katılan herkese şimdiden bol şanslar dileriz..
Katıldım

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

katıldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emirhan10

Yumurta
6 Tem 2022
5
0
15
LV
0

24 temmuz pazar saat 20:00 e kadar bu konunun altına "katıldım" yazarak çekilişe katılabilirsiniz 3 şanslı kişinin kazanacağı çekilişte 5-10 işçili Lasius kolonisi kazanabilirsiniz, lütfen ihtiyacı olanlar çekilişe katılırsa iyi olur elinde zaten kolonisi olanlar sadece konuyu beğenirse seviniriz..

Katıldım

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Kimse Lasius sevmiyor galiba sadece 10 kişi katılmış :)

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Messor çekilişinden alınca buna katilmayalim dedik 😀 başkaları da faydalansın 😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt