Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni Gelişimi

18 Ara 2020
30
7
30
LV
0

Merhaba Arkadaşlar Bu Forumda Yeniyim Adım Yunus Elimde Bir Tetremorium Türüne Ait Bir Kraliçe Karıncam Var Koloni gelişimi gidaşatı Hakkında Fikir ve Görüş almak isterim
IMG_20201218_191027_BURST007.jpg

Koloninin Durum Bu Yumurta Sayısı Felan İyimi Sizce Herhangi Bir öneriniz Olurmu Koloninin Daha Hızlı Gelişimi için

(not evde canlı yem beslemiyorum şuan koloniye tavuk eti ve diğer pişmiş etler ile besliyorum birde protein tozu veriyorum Forumda bir kaç yazıya denk gelmiştim bu şekilde)

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

Hoş geldin forum a koloni güzel duruyor bolca larva var fakat tetramorium mu emin olamadım kraliçenin daha net fotoğrafı varsa atar mısın pişmiş et den ziyade yumurta beyazı sucuk vb verebilirsin (he birde tetramorium cins adıdır :))

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Merhaba Arkadaşlar Bu Forumda Yeniyim Adım Yunus Elimde Bir Tetremorium Türüne Ait Bir Kraliçe Karıncam Var Koloni gelişimi gidaşatı Hakkında Fikir ve Görüş almak isterim
Ekli dosyayı görüntüle 5630

Koloninin Durum Bu Yumurta Sayısı Felan İyimi Sizce Herhangi Bir öneriniz Olurmu Koloninin Daha Hızlı Gelişimi için

(not evde canlı yem beslemiyorum şuan koloniye tavuk eti ve diğer pişmiş etler ile besliyorum birde protein tozu veriyorum Forumda bir kaç yazıya denk gelmiştim bu şekilde)
Tetramoriuma çok benzetemedim ama öylelerse tohumda vermeniz gerekebilir. Şuanda et kabul ediyorlarsa hiçbir sorun yok böyle devam. Kışın yumurtlamaybilir ama yaza çatır çatır yumurtlar besini ve şekerli suyu verirsen.

18 Ara 2020
30
7
30
LV
0

Hoş geldin forum a koloni güzel duruyor bolca larva var fakat tetramorium mu emin olamadım kraliçenin daha net fotoğrafı varsa atar mısın pişmiş et den ziyade yumurta beyazı sucuk vb verebilirsin (he birde tetramorium cins adıdır :))
Efendim Kraliçeyi en yakın bu şekilde çekebildim

Birde yumurta beyazını bir kaç
Hafta önce denemiştim pek sevmediler

IMG_20201218_221153.jpg

Son düzenleme:

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Aphaenoghaster'e benziyor.

FormicaMan

Süper Majör
13 Eyl 2020
147
44
105
LV
0

Ekli dosyayı görüntüle 5630

Protein tozunu nasıl veriyorsun?

Users who are viewing this thread

Üst Alt