Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Koloni Yada Kraliçe Satan

• Konbuyu başlatan Ozan
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:04
14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Belki doğrudur ama ben farklı şehirlerden toplayıp bahsedilen kişiye gönderildiğini hiç sanmıyorum, acaba kanıt var mıdır bunlar ilgili?
Benden de aldı 2 3 kraliçe. 5 kadar daha yollayacağım elimdeki karınca sayısını düşürmek için. Yalan mı söylüyor birşey diyemem ama benden de aldı yani dediği şekilde.

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Forumdan birçok kişi aldı kraliçede ölüm olayını şu ana kadar hiç bir zaman yaşamadık. Özel olarak paketliyorum zaten böyle bir şey olacağını sanmıyorum.
Zaten ben sizi biliyorum çok iyi paketleme yapıyorsun öbür kolonimde sapa sağlam geldi

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Benden de aldı 2 3 kraliçe. 5 kadar daha yollayacağım elimdeki karınca sayısını düşürmek için. Yalan mı söylüyor birşey diyemem ama benden de aldı yani dediği şekilde.
Sizden kaç tlye aldı ?

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ben takas ettim cata nodus ile. Ama satın alımlarda ucuza alıyorlardır diye düşünüyorum.
Kendisi Tanesini toptan alınca 20TLye kadar düşürüyor diye biliyorum, kimsenin de 10tlye vereceğini sanmıyorum hiç kimse zarar ederek satış yapmaz

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Bir açıklama yapmak istiyorum yüzlerce karıncayı aynı ilden de farklı illerden teker teker toplasanız da aynı zarara gelir her şekilde doğadan yüzlerce kraliçe ve koloni ayırmış olucaksınız farklı yerlerden toplayınca zararsız oluyor gibi düşünmeyin yani ikisi de aynı şey

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Bir açıklama yapmak istiyorum yüzlerce karıncayı aynı ilden de farklı illerden teker teker toplasanız da aynı zarara gelir her şekilde doğadan yüzlerce kraliçe ve koloni ayırmış olucaksınız farklı yerlerden toplayınca zararsız oluyor gibi düşünmeyin yani ikisi de aynı şey
Katılıyorum zaten çoğunluğu ezilerek ölüyo yada kışı atlatamiyo

Users who are viewing this thread

Üst Alt