Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kolonime Yaş Kedi Maması Verdim

sezerant

Pupa
12 Ağu 2020
27
2
30
LV
0

Merhabalar iki kolonim var birisi messor, diğeri formica rufa.Yaş kedi mamasından (ciğer veya tavukluydu) bir parça doğrayıp outword’e koydum.Sizce protein olarak verilebilir mi?

Benzer konular

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
912
555
375
Ödüller
12
LV
4

Formica Rufa sosyal parazitik ozellikleri bulunan bakimi kompleks ve her yerde bulunmayan bir turdur koruma altindadir o dediginiz muhtemelen camponotusun herhangi yaygin turu

sezerant

Pupa
12 Ağu 2020
27
2
30
LV
0

Evet Camponotus discolormuş foruma sormuştum daha sonra.Ben bu mesajı sormadan önce atmıştım.

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
912
555
375
Ödüller
12
LV
4

Discolor bulmak mümkün değil Türkiye'de yok baska bir türdür
Shipping ile ülkemize gelme ihtimali var ama daha tramp bir tur bile degil ulkemize gelen egzorik turler solenopsis geminata,cardiocandyla,tetramorium bicarnitum bunlar da istilaci türler zaten

sezerant

Pupa
12 Ağu 2020
27
2
30
LV
0

Bugün yakından detaylı bir fotoğraf göndereceğim.Bu başlığa mesaj olarak atacağım.İsteyen arkadaşlar yeni fotoğraf üzerinden yazabilirler. Teşekkür ederim.

Users who are viewing this thread

Üst Alt