Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Konu Dışı) Teşekkürler

• Konbuyu başlatan Mssr
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:06

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Forumu kuran ve cevap yazan herkese teşekkürler sayenizde karıncalar hakkında pek çok bilgi edindim.ADAMSİNİZ

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Birbirimize yardımcı olmazsak kim olucak eyvallah sogol sende adamsin?
Benim küçüklükten beri böceklere merakım vardı bu hobiyide gördüğümde çok sevindim ve herkese karınca besledigimi söylediğimde manyak mısın dediler bende bu hobimi kime söylesem manyak dedikleri için acaba gerçekten ben değişik birimiyim diye düşünürdum hatta hobiyi bırakmayı bile dusundum ama burada bu işe gönül veren insanların olması beni çok mutlu ediyor çoğunlukla burada vakit geçiriyorum ??

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

Benim küçüklükten beri böceklere merakım vardı bu hobiyide gördüğümde çok sevindim ve herkese karınca besledigimi söylediğimde manyak mısın dediler bende bu hobimi kime söylesem manyak dedikleri için acaba gerçekten ben değişik birimiyim diye düşünürdum hatta hobiyi bırakmayı bile dusundum ama burada bu işe gönül veren insanların olması beni çok mutlu ediyor çoğunlukla burada vakit geçiriyorum ??
Bana da diyorlar. Ne karı var o işin, arıcılık yapsana vs. vs. Takmamak lazım

Users who are viewing this thread

Üst Alt