Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe buldum emin degilim

tunud_dd

Pupa
18 Haz 2021
50
3
30
LV
0

Merhabalar şuan çok mutluyum 2 kraliçe buldum herhalde inşallah kralicelerdir yeni başladım 1 tüp var oda plastik bir şey olur mu ? Birde birini pet bardakların arasına koyup ufak kesip üstüne peçete koydum hava alsın diye karanlık yerdeler diğeri tüpün içinde ama kapağını makyaj silme pamuğu ile kapadım kaçmaya çalışıyor şuan kendi hallerine bıraktım onları yarın 1 tüp daha alıp digerinidr koycam koyunca sizlere fotograflarini atarım bana yardımcı olup turlerihl hakkinds bilgi verirseniz sevinirim :) birde nasıl beslenir fln anlatirsaniz sevinirim tüpe biraz suda koycam pamuk alıp kapatcam nem için evde kalsa yumurtalar mi birde dollendiler mi bilmiyorum kanaatsizlar ama kraliçeler herhalde yarın foto atıp bilgilendiririm :) teşekkürler...

Gadevor

Pupa
9 Ağu 2020
38
15
30
LV
0

Merhaba öncelikle cam tüp plastiğe göre daha iyi temizlenmesi açısından vs. İlk işçi çıkana kadar beslemene gerek yok ( bazı türlerde gerekebiliyor kraliçeye bakarak söyleriz fotoğraf atarsan). Beslemesini de çeşitli böcekler ile yapabilirsin.(Un kurdu, buffalo kurdu, hamam böceği vs.)

tunud_dd

Pupa
18 Haz 2021
50
3
30
LV
0

Merhaba öncelikle cam tüp plastiğe göre daha iyi temizlenmesi açısından vs. İlk işçi çıkana kadar beslemene gerek yok ( bazı türlerde gerekebiliyor kraliçeye bakarak söyleriz fotoğraf atarsan). Beslemesini de çeşitli böcekler ile yapabilirsin.(Un kurdu, buffalo kurdu, hamam böceği vs.)
Tamam yarın atarım teşekkürler

Users who are viewing this thread

Üst Alt