Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kralice karıncam garip hareketler yapıyor

Murat erfidan

Tanınmış üye
Editör
4 Nis 2020
656
264
63
Kraliçe karıncam test tüpünde 4-5 gündür duruyordu. Bu gün farkettim ki değişik hareketler yapıyor. Bunun sebebi nedir. Ayakları havaya kalkıyor, yan yatıyor, ayaklarını abdomenine koyup kıvrılıyor falan değişik hareketler yapıyor. Sebebi nedir acaba?

Ekli dosyalar

Benzer konular

Arteres

Üye
31 Mar 2020
89
27
18
Kraliçe karıncam test tüpünde 4-5 gündür duruyordu. Bu gün farkettim ki değişik hareketler yapıyor. Bunun sebebi nedir. Ayakları havaya kalkıyor, yan yatıyor, ayaklarını abdomenine koyup kıvrılıyor falan değişik hareketler yapıyor. Sebebi nedir acaba?
Dostum ölüyor gibi ama emin değilim
Üzüldüm

Murat erfidan

Tanınmış üye
Editör
4 Nis 2020
656
264
63
Yaralanmış olabilir,Hastalıklı olabilir
Üzülmeyin siz elimizdekilere odaklanalım
Maalesef şimdi baktığımda hareketsiz sadece çok yavaş antenleri oynuyor. Ama iyi olan ikinci kraliçemden ilk yumurtasını yumurtladı. Şuana kadar ilk defa kraliçem yumurtluyor. Bu arada ben test tüpüne koydum yazdım ama test tüpü şeklinde bir plastiğe koymuştum. Önceki koyduğum kraliçelerde bu kaba koyunca öldü. Bir daha bu kaba koymıcaz artık. İnşallah yumurtlayan kraliçeye bişey olmaz.

Ekli dosyalar

KertenKelebek

Yönetici
Yönetici
11 Ocak 2020
534
409
63
Maalesef şimdi baktığımda hareketsiz sadece çok yavaş antenleri oynuyor. Ama iyi olan ikinci kraliçemden ilk yumurtasını yumurtladı. Şuana kadar ilk defa kraliçem yumurtluyor. Bu arada ben test tüpüne koydum yazdım ama test tüpü şeklinde bir plastiğe koymuştum. Önceki koyduğum kraliçelerde bu kaba koyunca öldü. Bir daha bu kaba koymıcaz artık. İnşallah yumurtlayan kraliçeye bişey olmaz.
Toparlanma ihtimali düşük gibi görünüyor umarım tekrardan kendine gelir ve size bolca işçi sağlayabilir :)
Plastik kaplarla ilgili yaptığım bir yorum vardı okumanızı öneririm : https://www.karincadunyasi.com/foru...goermuestuem-sizce-bakilabilirmi.214/post-577

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt