Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Karıncamın Türü/Cinsi Nedir?

mert252

Media
2 Tem 2020
58
15
50
LV
0

Arkadaşlar herkese merhaba, geçen yaz bulduğum kralicemin Tetromorium olduğunu düşünüyordum fakat işçileri diğer tetralardan farklı olarak büyükler, hareketliler ve popolari sivri. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• 1618233313970502014573.jpg
    1618233313970502014573.jpg
    894.7 KB · Görüntüleme: 211

Benzer konular

mert252

Media
2 Tem 2020
58
15
50
LV
0

Hayda ilk defa duydum, protein için un kurdu dışında verebileceğim besin ne olabilir ? Ayrıca tetralar için de söyleyebilir misiniz? Mesela beslenme araliklarini uzun tutuyorum arttirmali miyim ? Çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Hayda ilk defa duydum, protein için un kurdu dışında verebileceğim besin ne olabilir ? Ayrıca tetralar için de söyleyebilir misiniz? Mesela beslenme araliklarini uzun tutuyorum arttirmali miyim ? Çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.
Uzun tutman iyi şimdilik eğer sık besler isen hızlı gelişir ama 1 2 gün aksatırsan ölüm olabiliyor haftada 2 3 kere idealdir

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

tetraları haftada 1 bile besleyebilirsin, hzılı üredikleri için bu onları biraz yavaşlatır :D cremaya gelirsen 2-3 yeterli olacaktır haftada, protein için un kurdu dışında haşlanmış yumurta beyazı kullanabilrisiniz, et ve türevleri olabilir, kısacası içinde hatrı sayılır protein olan gıdalar kullanabilirsiniz, karıncanıza verirsiniz severse vermeye devam edersiniz ama size tavsiyem en kısa zamanda un kurdu almanız ucuz zaten, sizi yükten kurtarır.

mert252

Media
2 Tem 2020
58
15
50
LV
0

tetraları haftada 1 bile besleyebilirsin, hzılı üredikleri için bu onları biraz yavaşlatır :D cremaya gelirsen 2-3 yeterli olacaktır haftada, protein için un kurdu dışında haşlanmış yumurta beyazı kullanabilrisiniz, et ve türevleri olabilir, kısacası içinde hatrı sayılır protein olan gıdalar kullanabilirsiniz, karıncanıza verirsiniz severse vermeye devam edersiniz ama size tavsiyem en kısa zamanda un kurdu almanız ucuz zaten, sizi yükten kurtarır.
Uzun tutman iyi şimdilik eğer sık besler isen hızlı gelişir ama 1 2 gün aksatırsan ölüm olabiliyor haftada 2 3 kere idealdir
Çok teşekkürler, ben 2-3 haftada bir beslediğim de oluyor tetrayı ... Dikkate alacağım, iyi akşamlar :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt