Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe Türü Nedir 10 mm boyunda

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

10 mm boyunda thoraxsının üst kısmında açık kahverengi desen tarzı bişey var alt kısmı çok açık kahverengi kafa kahve rengi kıskaçlar siyah gözler siyah Haftaya macro lens alıyorum tüm kraliçelerin fotolarını atıcam. NOT: Resim yükleyemiyorum boyut yüksek diyor Hd foto atanlar var benim 480p anlamadım)

Benzer konular

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Fotoğraf dosya boyutu konusunda 2MB limit uygulanmaktadır (Geçici olarak 3MB ayarlandı). Dosya boyutunuzu küçültmek için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Formica kraliçesi olmalı :) Buldunuz bölgeyi ve hava şartlarını da belirtebilir misiniz?

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
354
92
185
Ödüller
2
LV
1

10 mm boyunda thoraxsının üst kısmında açık kahverengi desen tarzı bişey var alt kısmı çok açık kahverengi kafa kahve rengi kıskaçlar siyah gözler siyah Haftaya macro lens alıyorum tüm kraliçelerin fotolarını atıcam. NOT: Resim yükleyemiyorum boyut yüksek diyor Hd foto atanlar var benim 480p anlamadım)
formica galiba

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Formica. Benim çok sevdiğim bir türdür. Hayırlı olsun.

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Formica. Benim çok sevdiğim bir türdür. Hayırlı olsun.
Biraz daha net fotoğraf gönderebilir misin ? Formica dedim ama detaylı incelediğim zaman Camponotus Sanctus türüne de benzettim. daha yakından fotoğraf atabilirsen daha net bir şey söylenebilir.

hulagu

Asker
2 Haz 2020
325
139
185
LV
0

internetteki fotoların aynısı kamera çekmiyor ama ben yakından görebiliyorum sırtındaki desen alt renkleri olsun aynı

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
254
180
Ödüller
4
LV
2

internetteki fotoların aynısı kamera çekmiyor ama ben yakından görebiliyorum sırtındaki desen alt renkleri olsun aynı
Bence renk desen yerine anten boşluğu, abdomen yapısı, anten konumu, pelit şekli gibi şeylere bakarak daha doğru bir tahmin yapabilirsin

Users who are viewing this thread

Üst Alt