Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kraliçe yi İstanbul'un nerelerinde bulubilirim?

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Özellikle fazla oldukları bir nokta varmı ben Esenyurt'ta yaşıyorum ve şuana kadar hiç göremedim siz gördünüz mü biliyorsanız lütfen söyleyin :(

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Özellikle fazla oldukları bir nokta varmı ben Esenyurt'ta yaşıyorum ve şuana kadar hiç göremedim siz gördünüz mü biliyorsanız lütfen söyleyin :(
Öncelikle çevrenizdeki koloni yuvalarını tespit edin sık sık yuva etraflarını gezin türleri nedir uçuşları ne zaman hangi aylarda vs bunları araştırın.. yeşillik ve toprak alanları daha sık kontrol edin park bahçe gibi.. hava sıcaklığı ve rüzgarın etkisinide unutmayın çok rüzgarlı ve soğuk havalarda pek aktif uçuşlar olmaz.. tabi bütün bu saydıklarımız la beraber birazda şans işi tabiki

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Öncelikle çevrenizdeki koloni yuvalarını tespit edin sık sık yuva etraflarını gezin türleri nedir uçuşları ne zaman hangi aylarda vs bunları araştırın.. yeşillik ve toprak alanları daha sık kontrol edin park bahçe gibi.. hava sıcaklığı ve rüzgarın etkisinide unutmayın çok rüzgarlı ve soğuk havalarda pek aktif uçuşlar olmaz.. tabi bütün bu saydıklarımız la beraber birazda şans işi tabiki
Tamamdır abi yeşillik alan fazla yok ama park lar var yakınımda onları vakit buldukça dolaşarak bulmayı deneyecem

CanlılaraMeraklı

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Eki 2021
63
12
30
LV
0

Knk sana nasıl bulacağını anlatırım baya bulursun Taktik sizin orda hiç lamba varmı sokak lambası evin karşısında beyaz bir elbisegiy git orayagece 22:00 ila 21:00 arasında garanti bulursun ama haraket etmemeye çalış üstüne konsunlar topla ama şartım 2 taneden falza alma nedeni = hayvanlarında çoğalması gerek tmm mı

Users who are viewing this thread

Üst Alt