Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kralicelerim ölüyor

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Bilmedigim bi sebepten dolayi kralicelerim ölüyor neden olabilir

Benzer konular

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Konu çok belirsiz kalmış. Kraliçenin durumu nedir? İşçisi sayısı, son uygulama ve yaşam alanı gibi şartları değerlendirmek gerekir. Bu konularda biraz bilgi verirseniz sebep hakkında yorum yapmak biraz daha doğru olur.

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Konu çok belirsiz kalmış. Kraliçenin durumu nedir? İşçisi sayısı, son uygulama ve yaşam alanı gibi şartları değerlendirmek gerekir. Bu konularda biraz bilgi verirseniz sebep hakkında yorum yapmak biraz daha doğru olur.
işçisiz yumurtalı kraliçeler oda 24 dereceydi normal test tupunde karanlıkta duruyolardı sonra ilk olarak camponotus kraliçem öldü kısa süre sonra baska ölenlerde oldu lasiuslardan falan bende test tüplerini baska odaya tasıdım

Alperen03

Asker
29 Mar 2020
354
92
185
Ödüller
2
LV
1

işçisiz yumurtalı kraliçeler oda 24 dereceydi normal test tupunde karanlıkta duruyolardı sonra ilk olarak camponotus kraliçem öldü kısa süre sonra baska ölenlerde oldu lasiuslardan falan bende test tüplerini baska odaya tasıdım
nemi fazla kaçmış olabilirmi

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Ne kadar süredir test tüpünde bekliyorlar. Besleme ihtiyaçları var mıydı?

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Ne kadar süredir test tüpünde bekliyorlar. Besleme ihtiyaçları var mıydı?
camponotus 2 haftalıktı yumurtlamıstı lasiuslar 1.5 haftalık yumurtalıydı ilginç bi durum yoktu(tum koloni ve kraliçelerimi baska odaya aldım suan baska ölen yok şükür)

Users who are viewing this thread

Üst Alt