Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kraliçelerin ilk işçisi çıkınca outworlde bağlamak uygunmudur

19 Haz 2022
84
14
30
LV
0

Selam arkadaşlar.ben ilkbaharda inşallah bir messor kraliçesi bulacağım.İlk işçisi çıkınca outworlde bağlamak uygunmudur.

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Zor olur neden der isen işçi fazla dışarı çıkmaz oyuzde 25 30 işçiye kadar tüpte beslenir

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

10 işçi bile olsa outworlde çıkacak işçi sayısı Max 2 dir bütün karınca kolonilerinde işçilerin önceliği yumurtaları geliştirmektir.. bu yüzden 15-20 işçide outworlde bağlamak daha doğru olur

Achilles

Yumurta
29 Eyl 2021
34
10
15
LV
0

Ben tüm messor kolonilerimde ilk işçi çıkar çıkmaz outworlda bağladım. Sakıncasını görmedim. Acemilik zamanımda bir kolonimin tüpü su bastı, başka kolonimi sıcakta unuttum. Outworld bağlantısı kolonilerimi kurtardı
Ama diğer tüm arkadaşların dedikleri de doğru 20-30 işçiye kadar bekleyebilirsin

19 Haz 2022
84
14
30
LV
0

Ben tüm messor kolonilerimde ilk işçi çıkar çıkmaz outworlda bağladım. Sakıncasını görmedim. Acemilik zamanımda bir kolonimin tüpü su bastı, başka kolonimi sıcakta unuttum. Outworld bağlantısı kolonilerimi kurtardı
Ama diğer tüm arkadaşların dedikleri de doğru 20-30 işçiye kadar bekleyebilirsin
sağol dostum

Users who are viewing this thread

Üst Alt