Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

L1 L2 sling Boehmei alıcı

BuğraS.S

Yumurta
7 Ara 2022
5
1
15
LV
0

Torf ve acuk canlı yem iyi gider yanında
Un kurdu tercih canlı yem olarak
Ama hediye olacak kadar istiyorum yani koloni yollamayın bütçem yok l1 l2 olabilir şimdilik
100-150 TL bütçem var 2. Tercihim İrminia aynı şekilde l1 l2 birden fazla satıcı bulursam en avantajlı olanı alırım yani mantıken o yüzden lütfen bütçemi zorlamayın

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

O fiyatlarla bahsettiğin türleri bulman imkansız özellikle boehmei 2 ay önce L1 boehmeinin fiyatı 250 liraydı irmina 160 ve şu anda daha farklıdır.. senin bütçene uygun anca Murinus L.Parahybana T.albopilosus vs olur

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Torf ve acuk canlı yem iyi gider yanında
Un kurdu tercih canlı yem olarak
Ama hediye olacak kadar istiyorum yani koloni yollamayın bütçem yok l1 l2 olabilir şimdilik
100-150 TL bütçem var 2. Tercihim İrminia aynı şekilde l1 l2 birden fazla satıcı bulursam en avantajlı olanı alırım yani mantıken o yüzden lütfen bütçemi zorlamayın
L1-L2 boehmei 150 TL'ye bulabilmen için yerli üretim bulman lazım. Şuanda boehmeide üretim yok diye biliyorum. İthal getiren varsa bulabilirsin ama onlarda 250 TL altında satmıyor o boyu. İrminiayida bulabilirmisin o fiyata bilmiyorum

BuğraS.S

Yumurta
7 Ara 2022
5
1
15
LV
0

ilk tecrübem olmasına rağmen ikisinede eşit gözle bakıyorum boehmei'nin o göz alıcı renkleri ve İrminia'nın o asil desenleri ve hızı üff olsada izlesek dedirtio bana
Boehmei daha çok bulunur dediler bana türkiyede o yüzden böyle bir başlık açtım zira İrminia hakkında açtığım başlığa 1 cevap geldi o da sadece tavsiye idi bana ikisinden birini beleşe vericem hangisini istiyorsun deseler kafana göre derim bu yüzden hangisini bulmam daha kolay olucaksa o olsun ama dediğim gibi boehmei'nin renkleri yüzünden istedim eğer bildiğiniz bulmam kolay olan onun gibi bir tür var ise bilgi isterim

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

ilk tecrübem olmasına rağmen ikisinede eşit gözle bakıyorum boehmei'nin o göz alıcı renkleri ve İrminia'nın o asil desenleri ve hızı üff olsada izlesek dedirtio bana
Boehmei daha çok bulunur dediler bana türkiyede o yüzden böyle bir başlık açtım zira İrminia hakkında açtığım başlığa 1 cevap geldi o da sadece tavsiye idi bana ikisinden birini beleşe vericem hangisini istiyorsun deseler kafana göre derim bu yüzden hangisini bulmam daha kolay olucaksa o olsun ama dediğim gibi boehmei'nin renkleri yüzünden istedim eğer bildiğiniz bulmam kolay olan onun gibi bir tür var ise bilgi isterim
Biz anlatmak istediğimiz bulup bulamaman değil, bulursun ama o bütçeyle bulamazsın aradigin türleri diyoruz. Boehmei Ankara canlı yemde vardır ama en son 2-3 ay önce 250 tlydi. İrminia var mı bilmiyorum.

metot

Yumurta
27 Ağu 2022
2
0
5
LV
0

bohmei yavaş büyüyor sıkılabilirsin o renkleri alması uzun zaman alabilir irmina ağaç türü eğer ilk tarinse muhtamelen öyle ağaç türlerini tavsiye etmiyorlar zehir seviyesi yüksek hızlı bi tür agresif ayrıca internettende bunun hakkında biraz araştırma yaparak bilgi bulabilirsin

Users who are viewing this thread

Üst Alt