Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

lasiodora parahybana L4-L5 veya üzeri dişi arıyorum

Shyren

Yumurta
19 Ağu 2022
16
2
15
LV
0

satılık lasiodora parahybana L2 arıyorum elinde olan ve satmak isteyenler ulaşırsa sevinirim

Benzer konular

Shyren

Yumurta
19 Ağu 2022
16
2
15
LV
0

neden l2 mesela l3’de niye durdun
açıkçası L2 le L3 arasında yüksek bir boyut farkı olduğunu düşünüyorum ayrıca handling e alıştırmayı düşünüyorum L2 den başlarsam ele alıştırmamın daha hızlı biteceğini L5 gibi tamamen elime alışacağını düşünüyorum

13 May 2022
63
11
30
LV
0

açıkçası L2 le L3 arasında yüksek bir boyut farkı olduğunu düşünüyorum ayrıca handling e alıştırmayı düşünüyorum L2 den başlarsam ele alıştırmamın daha hızlı biteceğini L5 gibi tamamen elime alışacağını düşünüyorum
ele alıştırma diye bir şey kesinlikle yok muhabbet kuşu değil bu canlılar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

numaranı verirsen sana hobi hakkında bilgi vermek isterim canlı seçiminde de yardımcı olurum

Shyren

Yumurta
19 Ağu 2022
16
2
15
LV
0

ele alıştırma diye bir şey kesinlikle yok muhabbet kuşu değil bu canlılar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

numaranı verirsen sana hobi hakkında bilgi vermek isterim canlı seçiminde de yardımcı olurum
discordunuz varmı? varsa ekleyebilirsiniz Cadalose#3106

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

kanki git araştırma yapta öyle al canlıyı yazık olmasın hayvana kabuk farklarını vs öğren bakımını öğren şov yapçam diye kendine yada canlıya zarar verme

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Ele alıştırcam derken ? Hocam yapmayın etmeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Shyren

Yumurta
19 Ağu 2022
16
2
15
LV
0

kanki git araştırma yapta öyle al canlıyı yazık olmasın hayvana kabuk farklarını vs öğren bakımını öğren şov yapçam diye kendine yada canlıya zarar verme
arkadaşlar handling derken o anlamda değil tabikide elimde dans ettirmeyeceğim merak etmeyin ayrıca gerekli bilgilerede sahibim araştırmalarımı yaptım çiftleştirmesine kadar öğrendim handling derken elime alıcağım anlamında

ArGent

Yumurta
29 Haz 2022
40
3
15
LV
0

arkadaşlar handling derken o anlamda değil tabikide elimde dans ettirmeyeceğim merak etmeyin ayrıca gerekli bilgilerede sahibim araştırmalarımı yaptım çiftleştirmesine kadar öğrendim handling derken elime alıcağım anlamında
tamamda ele alışma söz konusu değil türü ne olursa olsun ele almak önerilmez tamamen alma demiyoruz ama sen yavru alim büyüyüne kadar ele alıştırim diyorsub

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Tarantulalar ele alışmaz.
Tarantulalar ele alınmamalıdır.
Sling bir tarantulayı alayım elime alışsın diye bir durum yoktur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Users who are viewing this thread

Üst Alt