Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Lasius Niger Hakkında Daha Detaylı Bilgi?

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Lasius Niger alicam ama çok bilgiye sahip değilim bilenler detaylı olarak anlatabilirmi?

Benzer konular

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Orayi okudum ama hayla bilgisiz olduğumu düşünüyorum ve orada çok detaylı bilgi yok gibi

15 Tem 2020
350
128
185
LV
0

Orayi okudum ama hayla bilgisiz olduğumu düşünüyorum ve orada çok detaylı bilgi yok gibi
Beslemek için diyorsan. Nem zaten ayarlamayı biliyorsundur. Beslemesi acayip kolay. Pupa olarak koza örer. Un kurdu fazlasıyla severek yer. Aslında hala uçanlar var bulabilirsin. Kraliçe işçi çıkarana kadar yemek verme. İşçili alıcaksan ayrı tabii. Zaten söylenecek çok birşey yok beslemesi bana göre tetradan sonra en kolay tür.

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Beslemek için diyorsan. Nem zaten ayarlamayı biliyorsundur. Beslemesi acayip kolay. Pupa olarak koza örer. Un kurdu fazlasıyla severek yer. Aslında hala uçanlar var bulabilirsin. Kraliçe işçi çıkarana kadar yemek verme. İşçili alıcaksan ayrı tabii. Zaten söylenecek çok birşey yok beslemesi bana göre tetradan sonra en kolay tür.
1 işçisi var ne kadar un kurdu veriyim

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

kasma bu kadar kolay

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Başlangıç için uygun bir tür. Normal oda sıcaklığında kolayca bakılabilir. Nem için test tüpü ideal. Bal ve Şekerli suya bayılırlar. Protein takviyesi yapıldığı sürece çok hızlı ürerler. En az strese giren türlerdendir bunu bizzat kendim gördüm :D

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Başlangıç için uygun bir tür. Normal oda sıcaklığında kolayca bakılabilir. Nem için test tüpü ideal. Bal ve Şekerli suya bayılırlar. Protein takviyesi yapıldığı sürece çok hızlı ürerler. En az strese giren türlerdendir bunu bizzat kendim gördüm :D
Teşekkürler bilgi için

Users who are viewing this thread

Üst Alt