Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mantis / Peygamber Devesi Satın Almak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DsPadZoll

Yumurta
14 Haz 2021
19
4
15
LV
0

Ne kadar istemesemde bugün doğa yürüyüşünde 2 tane buldum dişi ve erkek şeklinde şimdi yaşam alanını tamamladım ve bıraktım umarım ölmezler. Eğer başarabilirsem günlük şeklinde sizinle paylaşacağım ve sling boylarını ücretsiz şekilde sahiplendireceğim ilk 2 3 yumurtlamada ücretsiz olacak ki bu hobiyi tekrar canlandıralım isteyen arkadaşlar şimdiden pm ulaşsın olaki başarırısam sadece hobiye ilgisi ve bakacak kişilere dağıtacağım

Swalfken

Majör
2 Mar 2021
105
54
75
LV
0

Ne kadar istemesemde bugün doğa yürüyüşünde 2 tane buldum dişi ve erkek şeklinde şimdi yaşam alanını tamamladım ve bıraktım umarım ölmezler. Eğer başarabilirsem günlük şeklinde sizinle paylaşacağım ve sling boylarını ücretsiz şekilde sahiplendireceğim ilk 2 3 yumurtlamada ücretsiz olacak ki bu hobiyi tekrar canlandıralım isteyen arkadaşlar şimdiden pm ulaşsın olaki başarırısam sadece hobiye ilgisi ve bakacak kişilere dağıtacağım
İlk nesilden çıkan yavruların yarısını doğaya salmanızı tavsiye ederim.

Oğuzjq

Majör
Emektar
Deneyimli Hobici
23 Haz 2021
99
64
75
Ödüller
2
LV
1

Merhaba ? hayırlı forumlar mantis / Peygamber Devesi Satın almak istiyorum elinde olan varsa pm veya 0552 504 5294 ulaşsın 4 5 tane almak istiyorum
aga bir kere yazlıga girdi cok buyuktu kolumun yarısı kadar bişi çok korkmuştum 3 sen once fln
10 yaşındaydfım asdfg

ZTERS

Yumurta
15 Tem 2021
39
5
15
LV
0

durum nedir acaba öğrenebilir miyim

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

önce benden aldığın pararayı gönder dolandırıcı herfif bu adam dolandırıcı arkadaşlar
Konu hakkında şikayet ve referanslar bölümüne detaylı şekilde konun açarsan daha iyi ve bilgilenmiş olur herkes..

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
77
64
50
Ödüller
1
LV
1

Merhaba ? hayırlı forumlar mantis / Peygamber Devesi Satın almak istiyorum elinde olan varsa pm veya 0552 504 5294 ulaşsın 4 5 tane almak istiyorum
Bu sabah okulda buldum hocam fakat ( WC ) önermiyorum lazımsa haftaya cuma bi bakabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt