Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mehabalar yardımınıza ihtyacım var

bedirhan

Media
13 Haz 2020
96
15
50
LV
0

Kısa bir zaman içinde aynı anda 10 yada daha fazla kolonimi kaybetim bu yüzden sizden yardım istiyorum bana verebileceğiniz yada saata bileceginiz kolonileriniz varsa bana yazarsanız sevinirim nede olsa yazın sonuna yaklaştık bu zamanlarda sadece 3 tür bulunuyo benim bildim messor ,selenopsis ve latincesini bilmediğim kırmızı karıncalar ortadakini yanlış yazdıysan af ola ama ben 1sene kadar beklersem bu hobiyi unuturum zaten şu an çok üzgünüm en sevdiğim kolonimi bile kaybetim nolur yardımcı olun

Benzer konular Forum Tarih
M Tarantulalar 5 562

Benzer konular

nichtzz

Süper Majör
19 Haz 2021
289
75
110
Ödüller
2
LV
1

Kısa bir zaman içinde aynı anda 10 yada daha fazla kolonimi kaybetim bu yüzden sizden yardım istiyorum bana verebileceğiniz yada saata bileceginiz kolonileriniz varsa bana yazarsanız sevinirim nede olsa yazın sonuna yaklaştık bu zamanlarda sadece 3 tür bulunuyo benim bildim messor ,selenopsis ve latincesini bilmediğim kırmızı karıncalar ortadakini yanlış yazdıysan af ola ama ben 1sene kadar beklersem bu hobiyi unuturum zaten şu an çok üzgünüm en sevdiğim kolonimi bile kaybetim nolur yardımcı olun
birincisi yanlış biliyorsunuz ikincisi kendiniz bakamadığınızı bunun için 10 tane koloni kaybettiğinizi söylüyorsunuz bakamıyorsanız neden bu kadar ısrarcsısınız

Vitalis

Media
8 Haz 2020
76
23
50
LV
0

Öncelikle nerede yanlış yaptığınızı bulmanız gerekiyor bence. Kolonilere nasıl baktığınız hakkında bilgi verirseniz bizde size nerede yanlış yaptığınız söyleyebiliriz.

bedirhan

Media
13 Haz 2020
96
15
50
LV
0

Öncelikle nerede yanlış yaptığınızı bulmanız gerekiyor bence. Kolonilere nasıl baktığınız hakkında bilgi verirseniz bizde size nerede yanlış yaptığınız söyleyebiliriz.
birincisi yanlış biliyorsunuz ikincisi kendiniz bakamadığınızı bunun için 10 tane koloni kaybettiğinizi söylüyorsunuz bakamıyorsanız neden bu kadar ısrarcsısınız
Hatanın bakımla alakası yok benim yolculuk sırasında yanıma almam sonucunda bi hata gerçekleşti yani başlarına büyük bir talihsizlik geldi

bedirhan

Media
13 Haz 2020
96
15
50
LV
0

Ben orada kaybetim yazmışım peki sen orada onu nasıl gördün bakımsızlıktan öldürdüm yazmıyo nede olsa

Vitalis

Media
8 Haz 2020
76
23
50
LV
0

Genelde insanlar kaybettimi koloni ölünce söylediği için bende öyle anladım. Önümüzdeki aylarda birçok cinsin uçuşu gerçekleşecek sadece üç tane değil. Hala kraliçe bulma ihtimaliniz yüksek.

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

Öncelikle çok geçmiş olsun bedirhan... araba yolculuğunda kaybettim demişsin gerçekten üzüldüm fakat uçuşlar hakkında yanlışın var gene uçacak çok tür var pes etme bence hem bulamasan bile unutman zor olur internette vs. hep bilgilerini yenilersin

captain

Media
5 May 2021
173
43
55
LV
0

tamam canlılar için çok hassassın ( bu her insanda olması gereken harika bir duygu ) ama bukadar agresif olmaya gerek yok bence eğer bir kişi ticaret niyeti olmadan canlı besliyorsa ( heleki 10 tane koloni birden ) en az senin benim yada forumdaki bir başkası kadar doğayı ve canlıları sevdiğinin ve önemsediğinin bir kanıtıdır bence.

bedirhan

Media
13 Haz 2020
96
15
50
LV
0

Öncelikle çok geçmiş olsun bedirhan... araba yolculuğunda kaybettim demişsin gerçekten üzüldüm fakat uçuşlar hakkında yanlışın var gene uçacak çok tür var pes etme bence hem bulamasan bile unutman zor olur internette vs. hep bilgilerini yenilersin
Teşekkürler zaten okadar koloni arasından allah vergisi sadece bi tanesi yaşıyo oda çok küçük bir kıraliçe tetimoryum işçisi kadar

bedirhan

Media
13 Haz 2020
96
15
50
LV
0

tamam canlılar için çok hassassın ( bu her insanda olması gereken harika bir duygu ) ama bukadar agresif olmaya gerek yok bence eğer bir kişi ticaret niyeti olmadan canlı besliyorsa ( heleki 10 tane koloni birden ) en az senin benim yada forumdaki bir başkası kadar doğayı ve canlıları sevdiğinin ve önemsediğinin bir kanıtıdır bence.
Zaten ben onların kaybına çok üzüldüm o kadar üzüldümki aglıcaktım tam böyle kolonilerimde işçi patlamasına yaklaşmıştır büsürü pupa vardı bide hayalini kuruyorum onları formikaryum yapıp geçircektim kocaman olcaklardı ama olmadı ben en çok bi kolonime üzüldüm en sevdiğim kolonim componotustu

Users who are viewing this thread

Üst Alt