Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba Arkadaşlar

Hakan9921

Pupa
31 Eki 2020
7
6
30
LV
0

Merhaba arkadaşlar izmirde yaşiyorum 22 yaşindayim Muhasebeciyim ve ayni zamanda yazarim bu hobiyi çok seviyorum ve 2 adet tarantulam var lasiodara parayhbana ve Albopilomus besliyorum dahada alacağım şu an tarantula arayışindayim hatta denk gelirse almak isterim herkese iyi hobiler olsun :)

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Aramıza hoş geldiniz keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle. Deprem dolayısıyla da çok geçmiş olsun.
Merhaba arkadaşlar izmirde yaşiyorum 22 yaşindayim Muhasebeciyim ve ayni zamanda yazarim bu hobiyi çok seviyorum ve 2 adet tarantulam var lasiodara parayhbana ve Albopilomus besliyorum dahada alacağım şu an tarantula arayışindayim hatta denk gelirse almak isterim herkese iyi hobiler olsun :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Hoşgeldiniz bulda tarantula ilanı biraz nadir oluyor reptula foruma bakarsanız orda çok daha fazla var

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Elimde l8 ile l9 regalis, murinus ve albo mevcut düşünürseniz yardımcı olabilirim

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

"Muhasebeci ve yazar" bunu gördüğümde babamın foruma geldiğini düşündüm tabi o börtü böcekleri bizim kadar sevmez ? Aramıza hoş geldin Hakan tüm hobilerinde başarılar dilerim ☺

Users who are viewing this thread

Üst Alt