Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba

HamitANT

Süper Majör
25 Nis 2020
212
86
140
LV
0

Adım:Hamit
Beslediğim canlılar:hobiye başlayalı 2 ay oldu ama yoğun araştırma ve merak sayesinde kendimi bilgili hissediyorum. daha karınca kolonim yok ama yakında 2 tane olacak
İlgi duyduğum başka şeyler:Canlı bitkili karides akvaryumlarına ilgim var. Umarım forum daha da büyür ve daha çok kişiye hitap edebiliriz?

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
254
180
Ödüller
4
LV
2

Adım:Hamit
Beslediğim canlılar:hobiye başlayalı 2 ay oldu ama yoğun araştırma ve merak sayesinde kendimi bilgili hissediyorum. daha karınca kolonim yok ama yakında 2 tane olacak
İlgi duyduğum başka şeyler:Canlı bitkili karides akvaryumlarına ilgim var. Umarım forum daha da büyür ve daha çok kişiye hitap edebiliriz?
Bende ATC ve Tordiusu görene kadar bilgili hissediyordum kendimi ?? . Sonra bu hobinin ne kadar derin bir kuyuya sahip olduğunu fark ettim ve daha fazla araştırmaya başladım .

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Hamit aramıza hoş geldin,
Son iki haftadır karides akvaryum kurulumlarını izliyorum gün geçtikçe gözüme çok daha tatlı geliyorlar :D Güzel dileklerin için teşekkür ederim umarız ki burası birlikte güzel ve daim bir ortam olur ☺

Bende ATC ve Tordiusu görene kadar bilgili hissediyordum kendimi ?? . Sonra bu hobinin ne kadar derin bir kuyuya sahip olduğunu fark ettim ve daha fazla araştırmaya başladım .

Durumu çok güzel özetlemişsin ? birebir aynı duyguları yoğun olarak yaşıyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt