Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhabalar, Zıplayan Örümcek Sahiplenmek İstiyorum

belvedere98

Yumurta
31 May 2021
4
0
5
LV
0

Merhaba. Zıplayan örümcek bakmayı düşünüyorum. Acaba nereden satın alabilirim veya sahiplenebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
408
223
225
Ödüller
6
LV
3

Merhaba. Zıplayan örümcek bakmayı düşünüyorum. Acaba nereden satın alabilirim veya sahiplenebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler
Benim de çok sevdiğim canlılar beslemesi ayrı bir keyif veriyor Maalesef tarantuladan başka canlı bulamazsınız

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

Doğadan toplayıp satmaya çalışan olursa kanma

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

aslında bens ana bula bilirirm reis ama bana bi 1 hafta süre vermelisin arkdaşlara sorcamda bütçen kaç bu arada
Bu arkadaşın bence forumda olmaması lazım diğer birkaç platformlarda herkese bişeyler satmaya çalışıyor ve çoğuda WC :) açtığı ilanların hiç birinde resim yok kanıt yok sadece şu var bu var bulurum ederim gibi ibarelerle ilan açıyor :) sadece uyarmak istedim bilginize..

belvedere98

Yumurta
31 May 2021
4
0
5
LV
0

Bu arkadaşın bence forumda olmaması lazım diğer birkaç platformlarda herkese bişeyler satmaya çalışıyor ve çoğuda WC :) açtığı ilanların hiç birinde resim yok kanıt yok sadece şu var bu var bulurum ederim gibi ibarelerle ilan açıyor :) sadece uyarmak istedim bilginize..
Çok tesekkur ederim

Users who are viewing this thread

Üst Alt