Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Barbarus Kolonisi mi?

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar güneştenmi bunların kafa kızarık standart messor mu yoksa messor barbarus mu öyleyse uçuş zamanı koloniyi bi kontrol edicem
20200822_181217.jpg

Benzer konular

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Ben tam anlamam ama galiba Messor Barbarus ama galiba

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

Messor BarbaRus’a benziyor ama her Kırmızı kafalı olan barbarus olmaz hesperius meridonalis ve birsürü kırmızı kafalı tür var

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Doğru türü çok ama bence

bu barbarus 1 e bir hesperiuslarda gövdedede kırmızılık vaf bunda tek kafa bu %85 barbarus
Bencede Barbarus gibi bende hobiye yeni başladım eylülü bekliyorum Messor vulucam ve ilk kraliçem bulmuş olucagim çok heyecanlıyım

furkanagax

Süper Majör
16 Ağu 2020
240
78
140
Ödüller
2
LV
1

Hobi güzel ama baya sabır istiyor işin iyi güzel yeride bu
Bende geçen sene aradım aradım bulamadım 1 tane camıma geldi resmini çektim bıraktım acemilik prens sandım kraliçeymiş selonopsis fugax:( bu senede yasaklar vs yüzünden rahat arıyamadık arıyamadm neyseki bu ay buldum :) Sende bulursun inşallah banada selonopsis bidaha gelir umarım camıma:d

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

Bende geçen sene aradım aradım bulamadım 1 tane camıma geldi resmini çektim bıraktım acemilik prens sandım kraliçeymiş selonopsis fugax:( bu senede yasaklar vs yüzünden rahat arıyamadık arıyamadm neyseki bu ay buldum :) Sende bulursun inşallah banada selonopsis bidaha gelir umarım camıma:d
.d ben ilk Messor bulcam un kurdunu beslemek istemiyorum şuan

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Doğru türü çok ama bence

bu barbarus 1 e bir hesperiuslarda gövdedede kırmızılık var bunda tek kafa bu %85 barbarus
Sadece renke bakarak tur tahmini yapamazsiniz tur tahmini yaparken en cok yapilan hata sadece renge bakip bu barbarus bu sanctus falan demek ama öyle belirleyemezsiniz

Erenshn

Pupa
3 Ağu 2020
24
5
30
LV
0

Arkadaşlar güneştenmi bunların kafa kızarık standart messor mu yoksa messor barbarus mu öyleyse uçuş zamanı koloniyi bi k
Arkadaşlar güneştenmi bunların kafa kızarık standart messor mu yoksa messor barbarus mu öyleyse uçuş zamanı koloniyi bi kontrol edicem Ekli dosyayı görüntüle 4224
messor Barbaros bu türün aslında uçuş zamana 1 2 hafta önceydi ama uçmadılar diye biliyorum yanlışsam düzeltin

Users who are viewing this thread

Üst Alt