Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor ile takas yapmak istiyorum.

oguzcan310

Yumurta
12 Eki 2021
19
2
15
LV
0

Merhaba benim yeni bulduğum messor kraliçeleri var. Elimde messor harici çok az tür var. Messor ile farklı tür takas yapmayı düşünüyorum ya da messor satıp farklı kraliçe almak istiyorum. DM den ulasirmisiniz.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,849
475
Ödüller
20
LV
5

Güncel eğer olursa bugün direk kargoya verecegim
Hani yanlış anlamada yeni bulunan kraliçenin çiftleşip çiftleşmediğini ben dahil diğerleride başklarıda bilemez.. ha belki yumurtlamışladır bunuda bilmiyoruz.. bu yüzden kimse tekliflerine sıcak bakmayabilir.. o yüzden kraliçeleri yumurtlayana kadar bekletip durumu tekrar güncellersen ve resimde koyarsan daha sağlıklı olur herkes için..

oguzcan310

Yumurta
12 Eki 2021
19
2
15
LV
0

Hani yanlış anlamada yeni bulunan kraliçenin çiftleşip çiftleşmediğini ben dahil diğerleride başklarıda bilemez.. ha belki yumurtlamışladır bunuda bilmiyoruz.. bu yüzden kimse tekliflerine sıcak bakmayabilir.. o yüzden kraliçeleri yumurtlayana kadar bekletip durumu tekrar güncellersen ve resimde koyarsan daha sağlıklı olur herkes için..
Tamamdır sıkıntı yok kış uykusuna yatiracagim zaten ondan sonra guncellerim konuyu

Users who are viewing this thread

Üst Alt