Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Kraliçe

4meinn

Yeni Üye
11 Mar 2020
17
17
3
Merhabalar, dün yolda yürürken messor kraliçesi buldum. Yani en azından öyle olduğunu düşünüyorum. Beslemek, büyütmek içinde yeterli bilgiye sahibim ama şöyle bir sorunum var ilerleyen zamanlarda outworld denen ortamı veya tüpten tüpe bağlantı contalarını, o şeffaf boruları nereden/nasıl temin edebilirim? Nasıl bir mekanizma kurabilirim? Bu konuda tavsiyenize ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

Benzer konular

KertenKelebek

Yönetici
Yönetici
11 Ocak 2020
534
409
63
Merhaba, kanadını dökmüş olgun bir kraliçeye benziyor tabi bunu şüpheli söylememdeki nedense uygun şartları sağlayıp yumurtlamasını sağlamanız gerekiyor. Aksi halde kısır veya döllenmemiş olma riski düşük miktarlarda da olsa mevcut. Gerekli malzemelerin çoğunu hırdavat malzemeleri satan yapı marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz 😅 Asıl işimizdeki yoğunluk nedeniyle Karınca Dünyası Mağaza kısmına yeterli ilgiyi gösterememiş olsakta inanıyorum ki sizin koloni büyüyene kadar çoğu malzemeyi biz temin edebileceğiz.

İlk etapta test tüpünde bakarak işçi sayısını arttırma çalıştığınız süre boyunca çeşitli fikirlerinde oluşacağını düşünüyorum şimdiden hobiniz hayırlı olsun ☺

4meinn

Yeni Üye
11 Mar 2020
17
17
3
Yorumunuz için çok teşekkür ederim, bende sizin forumunuz için hayırlı olsun demek istiyorum. Şuan piyasada başka karıncalara dair forum yok diye biliyorum ayrıca zamanında bu işlerle uğraşmış ve halen uğraşmakta olan biri olarak gayet güzel bir süreç olduğunu söylemek isterim umarım umduğunuzdan da yüksek yerlere kanat çırparsınız.

Thordius

Aktif üye
Kıdemli Üye
26 Ocak 2020
130
127
43
Edirne'de messor uçuşları başladı formica pratensis'ler avlamaya bile başlamış. ;)
formica messor.png

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt