Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor structor 1-5 işçili

capizzen

Yumurta
1 Şub 2022
11
1
15
LV
0

Messor structor almak istiyorum, 1-5 işçili, güvenilir yer varmı ya da bana temin edebilecek var mı?
siz nereden temin ettiniz bende oradan temin edeyim.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

1 ay daha bekle Mart başında messor uçuşları başlayacak o zaman kendi kraliçeni bulabilirsin.. şu an elden teslim almak dışında havaların soğuk olmasıyla kargo felan riskli

capizzen

Yumurta
1 Şub 2022
11
1
15
LV
0

1 ay daha bekle Mart başında messor uçuşları başlayacak o zaman kendi kraliçeni bulabilirsin.. şu an elden teslim almak dışında havaların soğuk olmasıyla kargo felan riskli
Şunuda sormak istiyorum martda bildiğim kadarı ile sadece messor uçuşu var bulduğum her kraliçe messor mu olur?

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Şunuda sormak istiyorum martda bildiğim kadarı ile sadece messor uçuşu var bulduğum her kraliçe messor mu olur?
Yanlış biliyorsunuz. Evet messor uçuşları çok yoğun oluyor çünkü Türkiye'nin neredeyse her alanında ciddi bir yayılım gösteriyorlar fakat sadece messorların çiftleşme uçuşu mart ayında başlamaz. Havaların ısınması ve bahara giriş ile birlikte pek cins çiftleşme uçuşu yapar.

Users who are viewing this thread

Üst Alt