Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Structor kraliçem öldü(kraliçesiz işçiler) Acil

bartutrt

Yumurta
22 Ocak 2022
5
0
5
LV
0

Merhabalar bugün kargo olarak aldığım messor structor kraliçesi ölü halde geldi.15-17 arası işçisi vardı.10 taneye yakın işçi 1 tanede asker karınca kaldı.Aldığım kişi mağduriyeti telafi etmek amacıyla başka bir cins koloni vericeğini söyledi ama benim sorunum farklı.Forumdan isteğim şu;Kraliçesiz olan işçiler hayata tutunamıyor biliyorsunuz elinde messor structor kraliçesi olupta yardım edebilecek birisi var mı ?

Ekli dosyalar

• krali.e.PNG
    krali.e.PNG
    110.4 KB · Görüntüleme: 144

Benzer konular

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Merhabalar bugün kargo olarak aldığım messor structor kraliçesi ölü halde geldi.15-17 arası işçisi vardı.10 taneye yakın işçi 1 tanede asker karınca kaldı.Aldığım kişi mağduriyeti telafi etmek amacıyla başka bir cins koloni vericeğini söyledi ama benim sorunum farklı.Forumdan isteğim şu;Kraliçesiz olan işçiler hayata tutunamıyor biliyorsunuz elinde messor structor kraliçesi olupta yardım edebilecek birisi var mı ?
Dostum bence kraliçeyi gönderseler bile kraliçe eline varmadan işçilerin ölmüş olucaktır. Çünkü işçiler kargoda kim bilir kaç gün bu şekil kaldı ve artı olarak bir hafta kargo gelmesini beklerseniz yaşayamazlar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

İşçiler dayanabiliyor diye biliyorum ben.1-2 ay falan
Ben hiç görmedim benim işçiler 4 günde ölmüşlerdi.Ama dediğiniz gibi 2 ay yaşabiliyorlarsa kraliçeyi o sürede bulursunuz ama koloniniz o kraliçeyi kabul edicekmi bide o var.

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt