Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

messor structor

yusufbilaldirav

Yumurta
20 Ara 2021
3
0
5
LV
0

merhabalar forumda yeniyim.Daha önce hiç karınca beslemedim. Karınca beslemek istiyorum, kolay olduğu için messor structor türü olan varsa elinde alırım (yumurtalı ya da işçisi az). öğrenciyim ucuz olursa memnum olurum.
mesaj atmak isteyen olursa
532 449 18 51 Denizli

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

bulunan karıncaların tam ne türe olduğunu anlayamıyoruz çoğu cinste messorlar çoktan uçtu malesef baharda tekrardan bolca bulabilirsin

akbltcan1

Süper Majör
19 Nis 2021
232
47
110
Ödüller
2
LV
1

merhabalar forumda yeniyim.Daha önce hiç karınca beslemedim. Karınca beslemek istiyorum, kolay olduğu için messor structor türü olan varsa elinde alırım (yumurtalı ya da işçisi az). öğrenciyim ucuz olursa memnum olurum.
532 449 18 51 Denizli
türü tam olarak bilinmez ama şuan sabret bence baharda baya messor uçuşu oluyor şuan hem kış kargoda sıkıntılı olur

25 Nis 2021
9
5
30
LV
0

532 449 18 51 Denizli
Almak pek mantıklı değil hem aramak daha eğlencelidir ve hobiye bağlılığını artırır

Users who are viewing this thread

Üst Alt