Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor vericek varmi acaba Dolandirmyan ama Ege Kesilmez Dolandırdı

Ozan

Süper Majör
21 Ağu 2020
210
37
140
Ödüller
2
LV
1

1 ay önce ege kesilmez den istemiştim yok öldu şu oldu diyip oyaladi hevesim gitti ama bir kere deniyim dedim Messor türü vericek varmi hediye olursa daha iyi olur

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

hakan isimli kullanıncının youtube kanalında çekiliş olucak katılım bugün son ona gir bide mevsimi geliyor bulursun inşallah

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Yakın zamanda büyük bir uçuş olacak.Aynı ildeyiz zaten haber veririm.

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Messoru ben de tecrübe edemedim daha. Bu bahsettiğin uçuş Türkiye' nin her yerinde olucak mı?
Bölge bölge kabul edersek evet.Akdeniz'de 1 tık daha geç başlayacak fakat herkes messora doyacak.Şuana kadar messorun gece dışında bütün saatlerde uçuş yaptığını duydum bu türden türe değişiyor galiba ya da tür grubu hatta sonbaharda da uçmak da türden türe değişebilir belki.Benim bölgemde ilkbaharda saat 10-14 gibi büyük messor türü.Sonbaharda 8-11 gibi büyük ve ikindi yani 15-17 gibi de küçük messor türü uçtuğunu gördüm.

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Bölge bölge kabul edersek evet.Akdeniz'de 1 tık daha geç başlayacak fakat herkes messora doyacak.Şuana kadar messorun gece dışında bütün saatlerde uçuş yaptığını duydum bu türden türe değişiyor galiba ya da tür grubu hatta sonbaharda da uçmak da türden türe değişebilir belki.Benim bölgemde ilkbaharda saat 10-14 gibi büyük messor türü.Sonbaharda 8-11 gibi büyük ve ikindi yani 15-17 gibi de küçük messor türü uçtuğunu gördüm.
Teşekkürler. Ben nisanda messor bulmuştum ama acemi zamanlarımdı. Test tüpüm bile yoktu. Acemiliğime kurban gittiler.

Users who are viewing this thread

Üst Alt