Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor

Benzer konular

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Bursa'da messorlar uçmaya başlamış haberiniz olsun.

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Bursa'da messorlar uçmaya başlamış haberiniz olsun.
Şuan havalar 10-15 derece arası. Messorlar bu sıcaklıkta uçar mı sence? Alateler yumurtadan çıkmış, taş altlarında bulabiliyorum artık. Bir de messorlar en iyi sabah mı uçar, akşam mı?

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Şuan havalar 10-15 derece arası. Messorlar bu sıcaklıkta uçar mı sence? Alateler yumurtadan çıkmış, taş altlarında bulabiliyorum artık. Bir de messorlar en iyi sabah mı uçar, akşam mı?
Daha yoğun uçmazlar, sabah-öğlen max ikindi gördüm/duydum.

26 Şub 2021
20
11
30
LV
0

Selamınaleyküm bir bursalı olarak genelde yağmurdan hemen sonra yada sabah çiğden sonra oluşan nem yüzünden kesinlikle bulabilirsiniz sabah ilk ışıklarla ve yağmur sonrası kesinlikle bulunur yeni buldum çünki ?
Ben Bursa osmangazideyim bu arada

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

Selamınaleyküm bir bursalı olarak genelde yağmurdan hemen sonra yada sabah çiğden sonra oluşan nem yüzünden kesinlikle bulabilirsiniz sabah ilk ışıklarla ve yağmur sonrası kesinlikle bulunur yeni buldum çünki ?
Ben Bursa osmangazideyim bu arada
Ne güzel, ben de Nilüfer'deyim.

16 Haz 2020
534
405
325
LV
0

en uygun zamanın yağmurdan sonraki öğleden sonra zamanları, 2-3 gibi felan, hep bu saatlerde gördüm aleteleri yuva ağızlarında

enes☆

Kraliçe
Deneyimli Hobici
11 Tem 2020
911
555
375
Ödüller
12
LV
4

nilüfere bir kere gittim bulmak için ve buldum da :D orda biraz daha ağaçlık çimenlik tarzı ararsan sabah özellikle bulabilirsiniz. eğer bu sezon fazla bulursam bursa da ki arkadaşlar ile paylaşırım sorun yok.
Benim bulmayla bir derdim olduğunu düşünmüyorum. Diğer hobidaşların işine yarayabilir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt