Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Metallica cinsiyet ayrımı

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Hobide oldukça yeniyim aslında ama nasıl olduysa evdekileri istediğim türü almaya ikna ettiğim için p metallica almayı düşünüyorum. Benim için büyük fedakarlıklara sebep oldu o yüzden basit bir türle devam et demeyin arkadaşlar metallica anca kurtarıyor? Şaka bir yana bir satıcı ile konuştum yetişkin olmasına 1-2 kabuk kalmış dişi canlısını satıyor. Ama ben dişi olduğuna nasıl emin olucam? Kendi canlılarım sling olduğu için böyle bir şeyi tecrübe etmedim. Bi ufak yardım rica etsem?

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

canlının dış görünüşünden tahmin yapılabilir ama en kesin yol kabuğa bakmaktır umarım ilk tarantula olarak nerdeyse adult bir metallica ile çok sıkıntı yaşamazsınız zira hiç önerilmiycek bir şey ama kararınızı vermişsiniz

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

canlının dış görünüşünden tahmin yapılabilir ama en kesin yol kabuğa bakmaktır umarım ilk tarantula olarak nerdeyse adult bir metallica ile çok sıkıntı yaşamazsınız zira hiç önerilmiycek bir şey ama kararınızı vermişsiniz
Ya şimdi ya hiç durumundayım? umarım işler düzgün gider de alabilirim. Hobiye sırf bu canlı için başladım desem yalan olmaz . 3. Tarantulam ve ilk adultum olarak bunu almak çok iyi olur benim için.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
976
487
325
Ödüller
13
LV
4

Şimdi hatırladım sizin murinus ve hatta bohmeiniz kaçmıştı karar vermişsiniz ama bunlara bakınca da tekrar asla buna kalkışmayın çok daha tecrübeli olunca düşünün demekten başka diyecek bir şeyim yok

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Kesinlikle sorun yaşayacaksın ? yanında daima besleme yaoarken ekstra boş kap bulundur
Şimdi hatırladım sizin murinus ve hatta bohmeiniz kaçmıştı karar vermişsiniz ama bunlara bakınca da tekrar asla buna kalkışmayın çok daha tecrübeli olunca düşünün demekten başka diyecek bir şeyim yok
Onların ikisi de havalandırma deliğinden kaçmıştı? adult boy bir tarantula da havalandırmadan kaçabilirse helal olsun ne diyim?

Users who are viewing this thread

Üst Alt