Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mini Outworld

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Selamlar, 15-30 arası işçili Phiedole kolonimi beslemekte zorlanıyorum, bunun için mini bi outworld yapmak istiyorum. aklımda idrar toplama bardağına test tüpü kapağı açıp oraya bağlamak var. fakat ilerde formicariuma transfer ederken baya zorlanacağımı gösteriyor bu durum. sizin de fikrinizi almak istedim. bir öneriniz mevcut mu ? bir de pheidole için alternatif besin öneriniz bulunuyor mu ? malum un kurdu temin edemedim.

Benzer konular

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Selamlar, 15-30 arası işçili Phiedole kolonimi beslemekte zorlanıyorum, bunun için mini bi outworld yapmak istiyorum. aklımda idrar toplama bardağına test tüpü kapağı açıp oraya bağlamak var. fakat ilerde formicariuma transfer ederken baya zorlanacağımı gösteriyor bu durum. sizin de fikrinizi almak istedim. bir öneriniz mevcut mu ?
2 Delik açın 1 deliğe pamuk tıkayın ben mini outworld olarak küçük saklama kapları 1.5TL oluyor onları kullanıyorum sineklik takınca da bal gibi oluyor. ?

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

2 Delik açın 1 deliğe pamuk tıkayın ben mini outworld olarak küçük saklama kapları 1.5TL oluyor onları kullanıyorum sineklik takınca da bal gibi oluyor. ?
ben üste delik açacağım, malum pheidole çok iyi kaçıyor :D

• Beğen
Tepkiler: ATL

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Selamlar, 15-30 arası işçili Phiedole kolonimi beslemekte zorlanıyorum, bunun için mini bi outworld yapmak istiyorum. aklımda idrar toplama bardağına test tüpü kapağı açıp oraya bağlamak var. fakat ilerde formicariuma transfer ederken baya zorlanacağımı gösteriyor bu durum. sizin de fikrinizi almak istedim. bir öneriniz mevcut mu ? bir de pheidole için alternatif besin öneriniz bulunuyor mu ? malum un kurdu temin edemedim.
Un kurdun yoksa petshoplardan kurutulmuş gammarus al kaplumbağa beslediğim için sürekli oluyor bende. unkurdu yemeyen kolonilerime veriyorum severek yiyolar
Bu arada bugün doğadaki bi pheidole kolonisine gammarus attim hemen yokettiler

Users who are viewing this thread

Üst Alt