Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Murat Erfidan

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,058
502
425
Ödüller
13
LV
4

Ad:Murat
Soyad:Erfidan
Bartında yaşıyorum. Karınca hobisine KARINCA ÇİFTLİĞİM kanalıyla başladım. Şuan elimde 2 tane messor structor var (Daha yeni işçişi yok) başka kolonim yok. Zaten hobiye başlayalı 1 ay oldu.
Beslediğim canlılar: muhabbet kuşu ve köyde yaşadığımız için inek ve tavuk
Beslemediğim ama beslemek istediğim canlılar: piton yılanı beslemeyi çok istiyorum ve messor structor ım olduğu için onun dışındaki türlerden de karınca beslemek istiyorum.

Son düzenleme:

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Aramıza hoş geldin Murat,
Sanırım köy ortamının avantajını kullanarak sanırım hobiyi en güzel yaşayanlardan olacaksın ☺ İyi hobiler...

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,058
502
425
Ödüller
13
LV
4

Aramıza hoş geldin Murat,
Sanırım köy ortamının avantajını kullanarak sanırım hobiyi en güzel yaşayanlardan olacaksın ☺ İyi hobiler...
Bu kantina günlerinde bahçemizde gezebiliyorum. Kraliçe arıyorum. Köyün avantajı çok bu konuda. Bir de değişik böceklerle hayvanlarla karşılaşmak daha kolay oluyor. Mesela bulduğum bir peygamber devesi resmi.

Ekli dosyalar

• 20200419_024854.jpg
    20200419_024854.jpg
    396.3 KB · Görüntüleme: 174

Users who are viewing this thread

Üst Alt