Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ne Yapabilirim?

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Herkese merhaba! 6 işçili kolonim test tüpündeydi. kuzenim beni tehdit etmek amacıyla tüpü eline aldı ve kırdı. Köydeyim yedek tüpüm yok. Ytong felan hiçbir şey yok neyle yuva yapalirim. neye koyabilirim.
İlginiz için teşekkürler.

Benzer konular

ege kesilmez

Kraliçe
Yasaklanmış Üye
23 May 2020
913
286
275
LV
0

bir plastik kaba koyup içine nem ve su ihtiyaçları için pamuğu ıslatıp koyabilirsin

14 May 2020
455
174
185
Ödüller
4
LV
2

Herkese merhaba! 6 işçili kolonim test tüpündeydi. kuzenim beni tehdit etmek amacıyla tüpü eline aldı ve kırdı. Köydeyim yedek tüpüm yok. Ytong felan hiçbir şey yok neyle yuva yapalirim. neye koyabilirim.
Küçük bir kaba biraz temiz kum koy o kumu ıslat kurumaya bırak ama tamamen de kurumasın biraz nemli kalsın ki işçiler kazıp yuva yapabilsin

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Kuzenin neden yaptı bilmiyorum ama kuzenini ve aileni düzgünce uyar bence bu canlilar oyuncak degiller ve çok hassaslar dikkat etsinler bu arada test tüpünün neresi kırıldı fotograf yollarmisin sadece karincalarin durmadigi bos kisim kirildiysa kirilan yerden pamuk kapat baska yere alma zaten 6iscili fazla alana ihtiyacı olmaz

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Kuzenin neden yaptı bilmiyorum ama kuzenini ve aileni düzgünce uyar bence bu canlilar oyuncak degiller ve çok hassaslar dikkat etsinler bu arada test tüpünün neresi kırıldı fotograf yollarmisin sadece karincalarin durmadigi bos kisim kirildiysa kirilan yerden pamuk kapat baska yere alma zaten 6iscili fazla alana ihtiyacı olmaz
Test tüpünün neredeyse hiç büyük parçası kalmadı. Kaçışanları topladım fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. Bilgisayarda oyunun ortasındaydım.(600 pingle nasıl oynuyosam :) )

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Test tüpünün neredeyse hiç büyük parçası kalmadı. Kaçışanları topladım fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. Bilgisayarda oyunun ortasındaydım.(600 pingle nasıl oynuyosam :) )
ozaman dar bir alana ıslak pamukla bırak yada bardagın dibine kum koy üstüne yaprak yada çam igneleri diz bidaha kum dök bu sekilde 4 5 katman yap birazda nemlendir kazıp yuva yaparlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt